Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lovela90

Witam serdecznie, 

Mam pytanie dotyczące zapisu KTG w 34 tygodniu. Zapis mieścił się mniej więcej w przedziale 140-170 natomiast położna stwierdziła, że dziecko pobudzone i dopytywała czy przechodziłam przeziębienie, czy miałam gorączkę, czy jestem po jedzeniu (nie przechodziłam żadnych infekcji, a jadłam 2 godziny wcześniej). Na moje pytanie czy zapis jest ok, odpowiedziała, że okej ale te pytania mnie zaniepokoiły. Czy to tętno jest prawidłowe? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lovela90

Dodam jeszcze, że Dziecko na pewno nie spało podczas badania, czułam przeciąganie i wiercenie się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałaś, że czułaś, że dziecko się przeciągało i wierciło, na ktg zapis mógł być wtedy intensywniejszy i może dlatego położna zasugerowała o jego pobudzeniu. Ale jeśli położna stwierdziła, że jest ok, to tego się trzymaj, bo twoje zdenerwowanie odczuwa dzidziuś. Gdyby zapis ktg był nieprawidłowy, to położna na pewno by cię do domu nie puściła.
Przy najbliższej wizycie wynik ktg możesz jeszcze skonsultować z ginem.

Powodzenia!

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Zgadzam się z Dziubalą,gdyby było coś nie w porządku,zostawili by Cię na patologii na obserwacji.

Ja w pierwszej ciąży na KTG miałam bardzo słabe zapisy- wręcz w drugą stronę,prawie cały czas maleńkie amplitudy. I zostawili mnie w szpitalu a wyszłam dopiero z córka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lovela90

Dziękuję Wam za odpowiedź🙂 

Im bliżej porodu tym więcej jakiegoś takiego niepokoju, chciałabym żeby Mała już była ze mną 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lovela, każda z nas ma takie odczucia, a im bliżej porodu, tym faktycznie ich więcej.  Ale staraj się myśleć pozytywnie 🙂

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...