Skocz do zawartości
Forum

Bolesne miesiączki


Gość likosssa

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam taką sprawdzona metodę od lekarza, kilka dni przed miesiączką 2-4 biorę już rozkurczowe tabletki, śledzę sobie dni płodne mikroskopem owulacyjnym ze śliny i mniej więcej już wiem kiedy będę miała okres- a mam nieregularne cykle no i w czasie okresu już tak mnie nie boli 

Odnośnik do komentarza

a ja biorę tabletki antykoncepcyjne belara przepisane przez lekarza i przestałam mieć takie bolesne miesiączki,  w ogóle krwawienie jest skąpe. muszę wam powiedzieć, że odczuwam ogromną ulgę od tych paru miesięcy jak je biorę, bo wcześniej to naprawdę tragedia była

Odnośnik do komentarza

Mi na szczęście bardzo pomagają tabletki vemonis femi, także już nie muszę tak jak wcześniej łykać leków i przeciw bólowych i rozkurczowych bo ta tabletka ma podwójne działanie.  Kiedyś co miesiąc leżałam z bólu a teraz na prawdę szybko czuję ulgę.

Odnośnik do komentarza

ja mam taki sposób, sprawdza sie juz jakiś czas. wyznaczam sobie dni płodne testerem owulacyjnym ze śliny, dzień przed pierwszym dniem nowego cyklu, czyli pierwszym dniem miesiączki biorę zwykłe rozkurczowe i następnego dnia już nie boli, do tego joga i okłady z termoforu 

Odnośnik do komentarza

Dobrze jest się skonsultować z ginekologiem. Czy przypadkiem bolesne miesiączki nie są spowodowane powżniejszymi chorobami. Jesli nie, można zastanowić sie nad powrotem do źródeł oraz zastanowic się nad medyczną marihuaną. Marihuana jest tam opisana jako roślina, którą 2700 lat p.n.e leczono ponad 100 dolegliwości a jedną z nich były kobiece bóle związane z menstruacją. Aktualnie w Polsce powstaje centrum medycyny konopnej https://centrum-mk.pl/ Które będzie się zajmowało wprowadzeniem leczenia za pomoca medycznej marihuany. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...