Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość hamalla

Bolesne miesiączki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hamalla

Jakie macie rady na bolesne miesiączki? U mnie pierwszy dzień jest najgorszy, cieżko wytrzmać w pracy, a w domu z dziećmi jeszcze trudniej. ;) Leki przeciwbólowe nie zawsze działają, czym jeszcze mogę się ratować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kopereek

To w takim razie spróbuj tabletek vemonis femi,  mi one bardzo pomagają a też mam bardzo bolesne miesiączki. Mają one podwójne działanie - przeciwbólowe i rozkurczowe. Dla mnie są najlepsze, na prawdę już nie męczę się co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grejka

Powiem wam , ze ja już od lat męczę się z bolesnymi miesiączkami i u mnie zawsze najgorszy jest pierwszy dzień bo wtedy ból jest nie do wytrzymania, do tego mdłości i ból kręgosłupa. Łykam wtedy różne leki. Od dwóch miesięcy mam vemonis i ten mi póki co  najlepiej pomaga, ma działanie także rozkurczowe więc nie muszę łykać kilku rodzai tabletek. Te działają dosyć szybko i na długo mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikki

Sama mam ten problem aczkolwiek i tak jest o wiele lepiej niż jak byłam nastolatką. Jak byłam nastolatką miałam niesamowicie bolace miesiaczki i bywały dni, w które nie chciałam iśc do szkoły bo tak mnie bolało oraz sie ze mnie lało. Aktualnie jest już lepiej ale ból brzucha w dwa pierwsze dni również daje się we znaki. Staram się przy tym unikac brania tabletek przeciwbólowych bo te wszystkie tabletki równiez nie są takie dobre oraz pomogą powodować wiele efektow ubocznych. Ze swojej strony polecam palenie suszu cbd. Daje dobre działanie przeciwbólowe, jednoczesnie jest naturalny i nie ma działania psychoaktywneego. Najlepiej za pomocą waporyzatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagoda

Tez staram sie jak najrzadziej brac tabletki, ale czasem bol jest tak silny, ze nie widze innego rozwiazania, te tabletki vemonis dostane bez receptyy? Nigdy o nich nie slyszalam a probuje juz wszystkiego, zeby tylko sobie jakos pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grajka88

Olejki są rewelacyjne o ile są terapeutyczne tzn czyste. Najczęściej spotykane olejki eteryczne, dostępne w aptekach, czy sklepach ze zdrową żywnością, oferowane są z przeznaczeniem do aromatyzowania pomieszczeń, a nie do stosowania na skórze. A już z pewnością nie do stosowania wewnętrznego. Wiele olejków, dla obcięcia kosztów, zawiera dodatki pod postacią rozpuszczalników, związków syntetycznych, czy olejków niższej klasy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...