Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paulina98

Grzybica pochwy w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina98

Witam ,ostatnio stwierdzono u mnie grzybice pochwy ,na chwile ustało i znowu jest powrót tej infekcji . Ile czasu zajęło wam leczenie infekcji grzybiczej ? Dodam ,ze jest to strasznie nieprzyjemne ,piecze oraz swędzi i oprócz tego problemy z częstym oddawaniem moczu . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jeszcze komuś się przyda - też mnie 'złapało' gdzieś w okolicach 20 tc, pomógł Lactovaginal dopochwowo 1 kapsułka 2x dziennie + 1 raz dziennie doustnie Iladian. Brałam przez 10 dni i przeszło. Obecnie jestem w 26 tc, na szczęście nie wróciło.. Lekarz zasugerował taką kurację, żeby spróbować uniknąć leków, co na szczęście się udało 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda Czsz

Też miałam ten problem i pomógł mi Hexatiab kapsułki.. Lekarz polecił mi Hexatiab bo jest bezpieczny w ciazy a do tego działa skutecznie też w przypadku infekcji mieszanych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klara

u mnie sprawdzała się najlepiej oktenidyna na grzybicę pochwy i dosyć szybko przeszło o dziwo, narazie problem nie powraca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hiacynta

Ja brałam przez 10 dni Nystatyne dopochwowo i smarowalam Pimafucinem. Co było w 1 trymestrze. Później jeszcze po 10 dniach profilaktycznie prze 2 tygodnie stosowałam Pimafucinem co 2 dzień. Pomogło. Oczywiście po konsultacji z ginekologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...