Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Natalia

Testy pozytywne, potem negatywne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia

Witam. 

Okres mam zazwyczaj regularny. Spóźniał mi się więc po 3 dniach zrobiłam test. Rano i wieczorem wyszły pozytywne. Tylko druga kreska była cienka ale widoczna. Dwa dni później powtórzyłam test i ta sama sytuacja. Już się cieszyłam, że jestem w ciąży, powiadomiliśmy rodzinę. 3 dni później wyszedł test negatywny i krwawienie. Lekkie, ciemniejszego koloru niż okres ale również pojawił się ból jak przy okresie. 

Nie wiem co mam teraz zrobić? Czekać czy odpuścić, bo poroniłam. Strasznie się boję.. Tak się cieszyslimy z partnerem.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Mogła to być niestety ciąża biochemiczna 😞 wybierz się do lekarza, może będzie w stanie Ci coś powiedzieć więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Teraz jeszcze raz przeczytałam, krwawienie piszesz było lekkie, a przy biochemicznej jest raczej bardziej obfite. To poczekaj jeszcze 2-3 dni i zrób kolejny test, a do lekarza i tak warto się wybrać. Nadzieję zawsze trzeba mieć, a poczatki ciąży często są nietypowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miesiąc temu przechodziłam to samo, nawet w innym wątku chwaliłam się wynikiem bety z krwi, test pozytywny(blada kreska)  4 dni później krwawienie intensywne i trwające dwa dni dłużej niż zwykle. Niestety dotyka to wielu kobiet. Po miesiącu znowu mi się udało, czekam na wizytę u gina. Próbuj dalej, na pewno w końcu się uda! Powodzenia !  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...