Skocz do zawartości
Forum

Różowy śluz przed miesiączką


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam teraz też problem z tym że 12 maja uprawiałam nie świadomie przytulanie i zakończyło się nie wiem jak nie pamiętam ...

Później poznałam kogoś i się też przytulałam bo mi brakuje mężczyzny nie mam stałego i boje się że z którym z nich zaszłam w ciąży mam aplikacje flow o okresie i tam się okazuje że dzień 1 opóźnienie nic nie ma przez cały tydzień bardzo bola mnie piesi i mało tego pracuje na magazynie noszę ciężkie rzeczy zachorowałam na anginę i boje się że może jestem w ciąży kupiłam test zrobiłam rano i pokazało że nie ma ciąży ale teraz na wkładce mam dziwy śluz z czerwonym pytałam mamy a Ona mówi że to okres się zaczyna ale piersi bolą mnie tak jak po karmieniu piersią a karmiłam 2 synka dwa lata i trochę więc podobnie brzuch troszkę się powiększył i nie wiem co robić lekarzy teraz nie ma panikuje bardzo

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MartynaW napisał(a):

No właśnie mam teraz też problem z tym że 12 maja uprawiałam nie świadomie przytulanie i zakończyło się nie wiem jak nie pamiętam ...

Później poznałam kogoś i się też przytulałam bo mi brakuje mężczyzny nie mam stałego i boje się że z którym z nich zaszłam w ciąży mam aplikacje flow o okresie i tam się okazuje że dzień 1 opóźnienie nic nie ma przez cały tydzień bardzo bola mnie piesi i mało tego pracuje na magazynie noszę ciężkie rzeczy zachorowałam na anginę i boje się że może jestem w ciąży kupiłam test zrobiłam rano i pokazało że nie ma ciąży ale teraz na wkładce mam dziwy śluz z czerwonym pytałam mamy a Ona mówi że to okres się zaczyna ale piersi bolą mnie tak jak po karmieniu piersią a karmiłam 2 synka dwa lata i trochę więc podobnie brzuch troszkę się powiększył i nie wiem co robić lekarzy teraz nie ma panikuje bardzo

 

IMG_20240529_173237.jpg

Screenshot_2024-05-29-17-31-46-206_com.facebook.orca.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dziubala napisał(a):

Może rzeczywiście to być początek miesiączki, może być trochę inna niż zwykle z powodu przebytej choroby. W razie wątpliwości czy niepokoju warto wybrać się na wizytę do gina.

No właśnie bardzo się boje bo już mam swoje lata 30 w sierpniu będę miała i mówię może już zaczynam przekwitać ale na teście nic nie wykazało więc dziwne brzuch jak balon w pracy raz zimno raz gorąco często mam tak nie wiem właśnie a nie chce już 3 dziecka mieć to tylko przypadkowe było i jeden się wypiera że bez płodny jest

Odnośnik do komentarza

30-tka to bardzo młody wiek, obecnie to chyba większość kobiet ma swoje pierwsze dziecko w tym wieku 😉
I na przyszłość polecam mieć przy sobie zawsze prezerwatywę, tak na wszelki wypadek, bo mężczyzni nie zawsze o niej pamiętają. A chodzi nie tylko o zabezpieczenie przed ciążą, ale przede wszystkim też przed chorobami.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...