Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mayores

Ufacie prawnikom?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli sędziom, radcom, prokuratorom, adwokatom i całej reszcie "uprzywilejowanej kasty"?
Bo ja osobiście mam pewne opory - ale wszystko wskazuje na to, ze niedługo będę potrzebowała fachowej pomocy prawnej. Noszę się z zamiarem rozwodu, bo mam już powyżej uszu tego patentowego lenia...
Problem w tym, że on jest z dzianej rodziny i boję się, że po prostu kupi sobie lepszych prawników, niż ja mogę mieć... co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doszłam do wniosku, że moją jedyną nadzieją jest znalezienie adwokata z poczuciem misji!
I sądząc po historii z http://www.adwokat-hese.pl/adwokat-radca-prawny/ właśnie Pani Krystyna jest kimś, kto w swojej prawniczej pracy kieruje pewnymi wartościami, a nie tylko pogonią za pieniędzmi.
Znacie kogoś z wyższych sfer, kto miałby podobne podejście do obowiązków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tak dawno temu musiałam podjąć decyzję o rozwodzie. Zwróciłam się do kancelarii prawnej adwokat-lukowicz Dzięki nim zyskałam wiarę w prawników z powołania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, nie każdy adwokat jest godny zaufania. Ja na szczęście trafiłam na świetnego, profesjonalnego mecenasa, bez którego na pewno bym sobie nie poradziła. W momencie gdy miałam problemy z pracodawcą, bezcenna okazała się pomoc mecenasa  Karola Brysia z Bydgoszczy - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/ . Jest to rzetelny, podchodzący do każdej sprawy indywidualnie adwokat, godny zaufania i polecenia. Prowadzi sprawy z zakresu prawa pracy, gospodarczego, spadkowego, cywilnego, rodzinnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grzegorz

Ja się rozwodziłem dwa lata temu i zaufałem Pani Justynie z jwc kancelaria i nie żałuję, że jej zaufałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...