Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Paulina98

Ciąża czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie i bym prosiła bardzo o pomoc. Czy jest możliwe żebym była w ciąży jeżeli kochalismy sie tylko w dni niepłodne. Dzisiaj powinnam dostać miesiaczke ale jeszcze nie mam i zrobiłam test sama nie wiem co mam o tym myśleć. Proszę o pomoc

monthly_2019_10/ciaza-czy-nie_79400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wji

Widać drugą kreskę Owulacja mogła się przesunąć, zrób test krwi to będziesz miała 100 pewności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Frelli

a zabezpieczaliście się? pomimo dni niepłodnych możesz być w ciazy bo plemniki są w stanie przeżyć nawet do 5 dni a to w stosunku do całego cyklu bardzo długi czas, ja polecam ci kontrole jajeczkowania testerem ze śliny afrodyta, mam używam i zawsze wiem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pat

Przecież to jest test owulacyjny a nie ciążowy i nie służy to badania stężenia bhcg tylko hormonu lh. Oczywiście oba hormony są podobne ale prawdopodobienstwo że test owu pokaże Ci ciaze to jakieś 5%...
Ten test nawet nie jest pozytywny czyli owulacja już była lub będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozytywny test owulacyjny odczytuje się inaczej niż ciążowy.
W przypadku ciążowego, test jest pozytywny nawet gdy druga kreseczka jest blada. Jeżeli chodzi jednak o owulacyjny - obie kreski muszą mieć podobne „ nasilenie „,.
Dla pewności, by sprawdzić czy jest się w ciąży zrób test ciążowy - nie owulacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mona894
To jest test na owulacje a nie ciążowy. Chyba że pod spodem lezy opakowanie z innego testu.

Jeżeli przypatrzeć się testowi to ma grafikę z napisem „ LH „, wnioskuje więc, że to test owulacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Margaretkaaa

Ja wam polecam zainwestować w dobry tester owulacyjny no i ewentualnie robić to u lekarza, mówi wam osoba starająca się 1 rok o dzieciątko, pod koniec starań tak jakoś w 7 cyklu mąż kupił cyklotester który sprawdzał min. lh no i udało się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tygrysek88, tak, to ciąża, kreska blada, bo to bardzo wczesna ciąża. Gratulacje! 🙂

Mirabella30, nie wkręcasz się, widać drugą kreseczkę, jesteś w ciąży, gratuluję! 🙂

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...