Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Klav.

Ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie ?.. czy jeżeli nie byłam u ginekologa ani razu a jestem w 8 miesiącu ciąży mogę normalnie rodzić w szpitalu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że możesz. Tylko wypadałoby zrobić badania potrzebne do porodu. Jak gbs, grupę krwi itp. Bo w razie w żeby wiedzieli jak was ratować. No i czy macie konflikt serologiczny itp.
A mogę spytać czemu kie byłaś u lekarza?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem ciekawa czemu nie byłaś u gina :)
Nie wyrzuca Cie ze szpitala, ale jak zaczniesz rodzic to przyjść możliwie jak najwcześniej bo na pewno pobiorą krew żeby zrobić jak najwięcej badań których przez całą ciąże nie robiłaś. I pewnie przy porodzie dostaniesz antybiotyk na gbs profilaktycznie jeśli nie zrobią z wcześniej wymazu.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość skopus

rodzić mozesz jak najbardziej, brałaś chociaż jakieś witaminy przez ten czas? Pamiętaj ze nie tylko kwas foliowy jest zalecany na okres ciązy, mój ginekolog mówi zeby też obowiażkowo brać dha, witaminę d3, jod, który i dla mamy i dla dziecka ważny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pattib

mój ginekolog też byl za tym żeby brać kompleks, brałam mamadha premium, bo właśnie ma te wszystkie zalecane składniki, w pierwszej ciązy to każdy osobno brałam i w tej stwierdziłam ze tego błędu nie popełnię bo ię już gubilam co miałam brać i kiedy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kossma

myślę, że twój lekarz Ci doradzi żeby brać coś jeszcze do tego kwasu, jak już kupiłaś to bierz ale pewni ebędziesz musiała dokupić magnez, dha, witaminę d3, troche ci się zrobi tych tabletek wtdy, dlatego ja wolałam mamadha brać, już nic innego już nie było potrzebne do brania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość myszolina

Zaczęłam przyjmować mama dha jeszcze przed ciążą. W składzie ważne witaminy, bo oprócz kw. foliowego PTG zaleca też witaminę D, kwasy DHA, magnez i jod a tam to wszystko mam w jednej tabletce. Do porodu został miesiąc, czuję się bardzo dobrze i wyniki też są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anetta888

a u mnie udało się po aplikacji żelu wspomagającego zapłodnienie, i monitorowaniu owulacji żel pre fert vaginal kupiłam w necie ale polecił mi go gine. prowadzący

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dreta

Ja już przed ciążą łykałam witaminy mama dhapremium, skład super bo same najważniejsze składniki typu kwas foliowy, dha a nawet wit D W ciąży też cały czas je brałam, czułam się bardzo dobrze, oprócz tego starałam się zdrowo odżywiać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...