Skocz do zawartości
Forum

Czy ciąża jest możliwa ?


Gość Alex228

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 1,5 miesiąca temu, tydzień przed spodziewana miesiączka wykonałam test ciążowy. Nie staram się z partnerem o dziecko, zawsze używamy kondomów. Nie współczujemy w dni płodne. Wiem, ze kondomy zawodzą, jednak żaden nigdy nie pękł. Testy wykonuje co jakiś czas kontrolnie. Pojawiła się wtedy blada druga kreska, wykonałam kolejny i to samo. Na drugi dzień po zrobieniu testu byla tylko jedna. Tydzień później dostałam spodziewany okres. Wykonywałam kolejne testy średnio co 3-4 dni z rana i każdy z nich był negatywny. Kilka dni temu dostałam drugi planowany okres. Nie mam możliwości pójścia do lekarza póki co, ponieważ przebywam zagranica. Gdyby pierwszy test był prawdziwy, to byłby to około 8 tydzień dziś. Wciąż dręczy mnie myśl, czy mimo to mogę podejrzewać ciąże ? Brak żadnych objawow póki co, dwa okresy za mną i około 10 negatywny testów poprzedzające 2 pierwsze pozytywne. Zastanawiam się tez, czy w organizmie kobiety są możliwe zmiany hormonalne, które z jakichś powodów mogą powodować lekko podwyższone hcg, ze pojawiły się te 2 kreski 1,5 miesiąca temu bez ciąży ? Dziękuje za wszystkie komentarze z góry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...