Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Kath, mam nadzieje że nie na whats app sa 4 osobki mozna pare chatow tez zrobic roznych watkow, czekam jeszcze na inf od pozostalych na prywatnej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelusik

Może się jakoś przyzwyczaimy do tego wyglądu forum i będzie ok. Myślę że się nie rozejdziemy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kejti.ka

Mogłabym prosić tez o zaproszenie do prywatnego ?:) kurczę myślałam ze już się odczepiły ode mnie choroby a znowu od wczoraj jestem cholernie przeziębiona jem czosnek i pije herbatki ale czy ma któraś może sposób na zatkany nos ? Nie mogę przez to spac i rano od razu zwymiotowałam 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika warszawska

Azu ja też mogę ma whatsapp ,nie mogę Ci wysłać pw wywala.mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musicie sie zalogować niestety każdą z was dodałam jak chcecie whats appa też możemy wypróbować a jak sie nie spodoba to tutaj wrócić bez probemu

Ale niestety żeby cos zdziałać trzeba być zalogowaną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkie przyszłe Mamusie :) również mam termin na maj, to moja druga ciąża i ogólnie mam mniej czasu na siedzenie na forum, nie to co przy pierwszej 😄 ale postaram się wieczorami zaglądać :) widzę, że jakieś zmiany na forum nastąpiły, o czym ostatnio pisałyście - ostatni raz byłam tutaj 3 lata temu, ale pamiętam, że było inaczej.  Pozdrawiam wszystkich :)

http://www.suwaczek.pl/cache/cff90f92a2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamama

Witajcie mamuski. U mnie rowniez termin na maj. Trzeci dzidzius niestety trzecia cesarka. Duzo radosci i pelno obaw.... Moze sa tu potrojne cesarzowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witamy nowe mamy, niestety przez niedogodne dla nas zmiany przesiadlysmy się na whatsappa

Jeśli macie chęć czekam na nie telefonów na prywatnej wiadomości, serdecznie was do nas zapraszamy tak jest lepszy kontakt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justa

Hej dziewczyny jestem pierwszy raz tutaj piszę bo od rana mam lekkie ukłucia w dole brzuch pod pępkem bardziej z lewej sttony jak myślicie to normalne ?ma któraś może podobnie? 🙂 Mój lekarz jest na urlopie a ja panikuję byłam u niego w zeszłym tyg i wszystko było dobrze...22tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matylda

Hej dziewczyny, jestem tutaj pierwszy raz. Będę mamusią i termin mam na 3 maja choć nie wiem czy nie będzie wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matylda
W dniu 14/1/2020 o 12:54 PM, Gość Justa napisał:

Hej dziewczyny jestem pierwszy raz tutaj piszę bo od rana mam lekkie ukłucia w dole brzuch pod pępkem bardziej z lewej sttony jak myślicie to normalne ?ma któraś może podobnie? 🙂 Mój lekarz jest na urlopie a ja panikuję byłam u niego w zeszłym tyg i wszystko było dobrze...22tydzień

Hej Justa, spróbuj wziąć "no-spa" , może pomoże. Mi lekarz zalecił przy takich bólach. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justa
12 godzin temu, Gość Matylda napisał:

Hej Justa, spróbuj wziąć "no-spa" , może pomoże. Mi lekarz zalecił przy takich bólach. Pozdrawiam 

W dniu 14/1/2020 o 12:54 PM, Gość Justa napisał:

A jeśli mozesz powiedz mi jaki mialaś eodzaj bólu tzn jak go odczuwalas?i jak często?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matylda
9 godzin temu, Gość Justa napisał:

A jeśli mozesz powiedz mi jaki mialaś eodzaj bólu tzn jak go odczuwalas?i jak często?

To był dosłownie dwa dni ciągnięcia i kłucia, panikowałam i po telefonie do lekarza wzięłam no-spę i minęło 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...