Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
muffinka

Przedszkole

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mandarynka05

dla mnie bardzo wazne bylo to jak sa prowadzone zajecia dla dzieci, jakie kadra ma podejscie do przedszolakow, chce aby moja corka rozwijala sie w przyjaznym dla niej srodowisku dlatego wybralam [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy wyborze przedszkola zwracałam uwagę przede wszystkim na to, by było blisko miejsca zamieszkania. A potem trzymałam mocno kciuki, by dziecko się do niego dostało, bo na naszym osiedlu co roku dzieci jest 2 x więcej chętnych niż miejsc.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie liczy się renoma przedszkola... szczególnie cenię sobie opinie rodziców, których dzieci uczęszczają już do danego przedszkola... drugim czynnikiem jest lokalizacja placówki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kama

Jak wybieraliśmy przedszkole dla córki to patrzyliśmy przede wszystkim na lokalizację, kadrę, jakość posiłków i zajęcia dodatkowe. Zależało nam, by znaleźć miejsce bezpieczne, w którym dziecko będzie się poprawnie rozwijało i nie straci uroków dzieciństwa. Na szczęście koleżanki poleciły mi przedszkole Urwis w Wejherowie. Panie przedszkolanki bardzo miłe i poświęcają dużo czasu każdemu dziecku. Zajęcia dodatkowe ciekawie i kreatywnie prowadzone. Posiłki smaczne i zdrowe. Takie przedszkole powinno być w każdym mieście 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kusia

Ja zawsze zwracam uwagę na rodzaj zajęć w przedszkolu. Na to, z czego wykonywane sa posiłki. Generalnie na wszystko. Moje dziecko posłałam do Urwisa w Wejherowie, bo niedaleko nas. Jest to przedszkole niepubliczne , ale cenowo jest bardzo korzystne. Stawia na rozwój maluszka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...