Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

pena No to zdjęcie takie jakbyś naprawdę miała duży może ta bluzka tak ukazuje ale rzeczywiście spory.

ewelinka No właśnie umowa o pracę a Klaudia miała umowę na czas próbny no niby to oprace ale czas okres próbny to też się liczy? Tak pytam na przyszłość.

U mnie takie ciemności przed oczami i osłabienia też bywają. A szczególnie w te gorączki albo właśnie jak wstaje do łazienki. Ale ja już mam w głowie zakodowane że jak się przebudze to siadam i chwilę zanim wstanę. Inaczej też mi się kręci. Nie zbyt to bezpieczne bo wiadomo każdy upadek nie jest bezpieczny tym bardziej w ciąży. Ale to chyba od ciśnienia zależy. Ja mam zwykle niskie. Dzisiaj miałam ok. 101/60 i kawę wypiłam i nic się nie podniosło teraz trochę lepiej się czuje po spacerze ale ciężko było bo gorąco. Więc wróciłyśmy do domu zawsze chłodniej.
No i to co wczoraj zaplanowała to nie wszystko się uda ale ci dam radę to zrobię aby się nie przeciazac.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Będzie wsio dobrze.

Angela daj znać po wizycie.

A co do glukozy to jak na czczo jest właśnie za duża to zlecają na tak wczesnym etapie krzywa. Ja miałam 91. A 97 mogło podskoczyc przez kolacje. Niby powinno jeść się najpóźniej o 18 jak się idzie rano na glukoze ale wiadomo że w ciąży się tyle nie wytrzyma bez jedzenia :D no i może coś słodkiego zjadłas albo coś co wolniej cukier wchłania.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

KajaM.
Eewelinka jedziecie gdzieś? Ile tego urlopu?;)

Do 26.08. Najpierw jedziemy do Ustki i do przyjaciela, który mieszka niedaleko. Parę dni na Mazury i do domu. 25.08 jadę jeszcze do Częstochowy po mamę, bo chodzi na pielgrzymki. 9 dni na nogach.
A potem 2 tygodnie i L4 :D
Odnośnik do komentarza
Gość Andrea968

Do Klaudia:
Nie znam dokładnie Twojej sytuacji i nie wiem czy jesteś zatrudniona dłużej niż miesiąc. Jesli tak, to pracodawca jest w obowiązku przedłużyć Ci umowę do dnia porodu.
Tu jest to w miarę przejrzyście napisane: https://www.google.com/amp/s/www.gazetaprawna.pl/amp/1410517,czy-mozna-zwolnic-kobiete-w-ciazy.html
Ewentualnie właśnie możesz ciągnąć zwolnienie lekarskie.
Nie martw się, będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

andrea on jej zwolnić nie może, ale umowa się jej skończy i koniec. Tam też jest napisane że jeżeli umowa kończy się po 12 tygodniu ciąży to przedłuża się do porodu. Więc dalej koleżance zostaje L4.
klaudia jak sytuacja?

Odnośnik do komentarza

My po wizycie :D
Stresowałam się mocno. W nocy mi się śniło, że bliźniaki będą i spanikowałam... Ale nie- jest jeden bardzo ruchliwy Człowiek ❤ na usg TAK machało maleństwo nogami i rękami, że lekarka się nawet śmiała :D serce bije jak dzwon. Ale jestem szczęśliwa!
Doktor potwierdziła, że moje wyniki super. Założyła kartę ciąży.
Następna wizyta za 3tygodnie.
Dziewczynki dostały po zdjęciu maluszka i zachwycone!

Mi niestety okropnie dokuczają mdłości. Strasznie mnie męczy... Nic mi nie pomaga. Echhh.. jeszcze Gin mnie dobiła, że prawie na pewno nerki mi siądą. Znowu... Już czuję ten ból ;(

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

eewelinka
magdalena umowa o pracę to umowa o pracę. Aby otrzymać chorobowe i zasiłek trzeba być ubezpieczonym na etacie 30 dni.

Jak zadałam ci pytanie to się zastanowił am. Ze przecież to też umowa o pracę :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka super że maluszek ruchliwy i siostrzyczko zadowolone. A z tymi nerkami to najlepiej pprob jakieś badania ty już pewnie wiesz jakie i zacznij już zapobiegać. Oby się nie rozwinęło do końca.

Mnie dziś się córka snila że nosiłam taka mała i karmilam butelka. Ale dałam na moich dziadków jak oni ja wychowują. Jakbym od porodu jej nie widziała taka byłam steskniona a potem ze starsza w przedszkolu byłam. Przeżywam ostatnio i jedno i drugie i pewnie dlatego.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...