Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

eewelinka
A ja mam spokój.. Nie farbuje, mam swoje blond, paznokci nie robię, nie przedłużam rzęs bo mam długie :D

Ja mam konflikt krwi, mam A rh(-)

Ja też mam spokój. Nie farbuje ani nie przedłuża rzęs no i paznokcie pomaluj raz na imprezę okolicznościowa. Albo i nie :D

My właśnie zajadamy popcorn. Byłyśmy na spacerze jak zwykle około 1km i jedna stronę super bo z górki. Ale w druga stronę pod górę no i musiałam dwa razy zrobić odpoczynek. Chociaż dumam że to może też przez te duchote.
Teraz odpoczywam... :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

angela może nie być jeszcze nic widać jak patrzę na twój Suwaczek to racja. Ale zrobiłaś ta betę czy rano będziesz robić? Dalej cię tak boli jak na @? Bo mi się nawet teraz zdarzy że mam wrażenie że brzuch mnie tak cmi jak na @. Tylko ty pisałaś że cię mocno boli. To chyba rzeczywiście tylko beta.
A to pod zebrami też cię boli?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A czy to twoja pierwsza ciąża? Ja pamiętam że jak już dziecko większe było i wszystko się przesuwalo to mnie tam bolało. Ale u ciebie to podejrzewam ból na tle nerwowym. Bo jak mówisz że przy oddychanie bolało. Ale dobrze by było jakbyś i na to zasiegla porady lekarza internisty.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Może to źle zabrzmi, ale wsumie dobrze że trafiłam do tej lekarki;) która nie jest jakimś "znanym"lekarzem, po prostu trafiłam do niej bo tylko ona miała miejsce! bo w końcu zrozumiałam za co płacę tyle pieniędzy u mojego ginekologa , wychodząc od tej lekarki pomyślałam ... ale mam dobrego lekarza nie mogę bo zmieniać on mnie dobrze poprowadzi :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Mnie biust wogle nie boli ani się nie powiększył jedyny objaw ciąży to brak miesiączki i pozytywny test .
Bardzo się wszystkim stresuje bo tak długich staraniach i przygotowywaniu się do invitro nie chciała bym wszystkiego zaczynać od nowa to był ciężki okres dla nas myślałam że będąc w ciazy będę się po prostu cieszyć A tu oboje bardzo się martwimy zamiast cieszyć :(

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

angela No właśnie nie wiadomo co to może być. Jak mam czasem takie uklucia podczas oddychania przy nerwach. Jak krzywo śpię też tak mam. A mój kręgosłup do najprostszych też nie należy. Ale radziłabym ci z tym bólem pod zebrami iść do internisty. Niech Ci zrobi ekg czy jakieś badania z krwi zleci. Może to mało podobne ale czasem z niczego coś boli bo ja miałam taką sytuacje. Bolało mnie prawe ramię. Strzykalo, strzelał i nawet torebki nie mogłam z zakupami nosić. A nie uderzyła się ani nie nadwyrezylam. Okazało się że mam ASO podwyższone. Po przebytym przeziębienie a nie było dobrze doleczone. Takie było podejrzenie więc mi lekarka dała antybiotyk jak podczas choroby i po 7 dniach stosowania ASO spadło a ramię rzestalo boleć.
Jedno może się zmienić a co innego boleć. Może coś i u ciebie zaradzić.

A ciąża zawsze będziecie się stresować. I to po porodzie nie mija. Ta opieka i zamartwianie się czy wszystko wporzadku. Masz dwoje dzieci to rozumiesz.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A ja najadlam się borowek i jabłko zjadłam bo miałam chęć. Potem trochę orzechów nerkowca i ziemnych i o proszę... Zaraz puszczę pawia. Czuję właśnie pełny brzuch. Jakbym nagle napila się czegoś gazowanego....
Masakra jakaś. Pewnie kolacje zjem dopiero o 3 w nocy. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam

Wiolinka tez nigdy nie robiłam bety. Jeżeli się stresować to tylko na wizycie pierwszej hi hi . Bo co ma być to i tak będzie ;-) .

Szykuje się do pracy . Od piątku mam wolne. Ale tylko 1,5 tyg. Taka specyfika pracy ze urlopy wykorzystujemy zimą.

Angela u ciebie bardzo wczesna ciaza. Nie denerwuj się. Już za tydzień będzie coś widać.

A wczoraj byliśmy na królu lwie :D .

Ania super :D

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Ja w poprzednich ciążach też nie robiłam bety. A w tej byłam. Na pobraniu bo musiałam szybko zrobić ft3 i ft4 i z kuzynka pisałam a ona no zrób no zrób no i zrobiłam. Więc moja pierwsza w życiu. Ale i tak trochę się zawiodłam bo takie ogolnokowe normy mi dali. Więc mieściła się między 1 a 10tygodniem :D

ewelinka ładnie cię wzięło. Wytrzymasz w tej pracy do urlopu?
Ja przedwczoraj zjadłam kawałek ciasta i dwa ciastka takie biszkopty i o dziwo nic mi nie było. Więc wczoraj pomyślałam że też sobie tak zjem. Dokonczylam drugi kawałek ciasta i... Ciastek już nie zjadłam... Zaczęło mdlić i wogole.... Za to jak widzę reklamę w TV batona snikers to bym telewizor ugryzła. I mówiłam do mojego że jak będzie pamiętał to żeby kupił. Pewnie tylko gryzą zrobię ale chociaż zaspokoje potrzebę :D

No i co ciekawe. Zalilam wam się że nie mam brzucha. I wczoraj wieczorem jak tam czułam się jak balon zobaczyłam mój wielki bebzol. Taka piłeczka się na dole zrobiła. Fakt płaskiego brzucha nie miałam ale nie wystawal aż tak :D
Nie mogę doczekać się soboty.

donatka gdzie się podziewasz? Chyba urlop ma? Bo moja pamięć już nie ta co kiedyś.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hejka. Ja was czytam od samego początku. Jednak z pisaniem jakoś się jeszcze nie zdecydowałam. Ale już piszę;). Ostatnią miesiączkę miałam 9 czerwca. Termin z okresu mam na 15 marca. Terminu z USG jeszcze nie mam ( USG miałam w 5tyg2dniu) i było widać tylko że jest ciaza... Ale zarodka nie było widać. Teraz wizytę mam w piątek wieczorkiem. Mam nadzieję że będzie widać...i że wszystko ok. Betę robiłam zaraz po teście. Była 312 a następnego dnia 736 więc pewnie ok. Ja objawów nie mam wielu tzn czasem boli brzuch i pić mi się chciało. Brzuch już mam...:(. A najlepsze jest to że mam zarezerwowany wyjazd do Włoch na dwa tygodnie już we wtorek, których nie chce odpuścić, więc mam nadzieję że dam rade ( lekarz po pierwszej wizycie mówił że będę mogła lecieć)- oby w piątek nie zmienił zdaniami Mam dwoje dużych dzieci tzn: syn 12 lat, córka 10... I teraz powrót do pieluch... ( Trochę przez przypadek, trochę świadomie). Witam wszystkie i wszystkim gratuluję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...