Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość eewelinka_w_pracy

To mój nowy nick nie zarejestrowany, bo siedze w pracy i się nudze :D Mdli mnie trochę, ale daje rade. Słodyczy jeść nie mogę, bo mnie mdli. Chociaż wczoraj zjadłam pół czekolady !! i wiadomo.. cierpiałam jak.. To za karę.

doti witam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Gość eewelina_w_pracy

magdalena też wczoraj zauważyłam taką piłkę z brzucha na dole. My tak samo tygodniami chyba, więc to normalne :D na szczęście, bo się martwiłam, ze ja już mam brzuch a co będzie w marcu?! :D

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję. W sumie sun to od wielu lat prosił o rodzeństwo (poza siostra)... Oby jak się urodzi to mu się nie odwidzialo. Ja bardziej się martwię tym że mam już 37lat a to jednak pewne obciążenie... Oby wszystko było.ok... a najbardziej to się zastanawiam jak ja dam radę z tymi Włochami bo kondycja nie ta;) nic, będzie trochę wolniej...

Odnośnik do komentarza
Gość lubie_kawe

Sandawilla miałam, bo miałam wrażenie, że lekarz mnie olał. Poza tym w pierwszej ciąży zdarzyły mi się z 2-3 razy niewielkie plamienia o nieustalonej przyczynie (nie miałam krwiaków itp.) które teraz - jak dla formalności wspominałam o tym na wizycie - lekarz uznał za nic (a wtedy brałam Duphaston).
Wydaje mi się, że dla kobiety w ciąży jakiekolwiek plamienia to nie jest takie NIC a raczej COŚ czego nie chce widzieć u siebie w tym okresie. W pierwszej ciąży po tych plamieniach dosłownie popadłam w paranoję i bałam się chodzić do WC w obawie, że znowu coś się pojawi.
Poza tym babka (drugi lekarz) miała lepszy sprzęt, posłuchałam a nie tylko widziałam serduszko i uznała, że z uwagi na plamienia w wywiadzie mam brać luteinę, profilaktycznie. Poza tym wszystko ładnie i co ważne - w razie czego jest z nią łatwy kontakt, nawet smsowy.

Odnośnik do komentarza

doti witaj. Fajnie ze masz juz dwójkę. A teraz jeszcze taki mały szkrab ale ja też bym tak chciała aby mi trochę dorośli i następnego szkraba.

To na piątek kilka wizyt się szykuje :D
Ja w sobotę mam :D

sandawilla a z usg to inaczej ciągle wychodzi później będzie bardziej pewny ten termin.

Właśnie się wczoraj zastanawiałam czy teraz mamusie jeszcze marcowe czy już kwietniowe ale chyba końcówka marca jeszcze.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Sandawilla
magalena3
angela j0ak dla mnie super beta. Gratulacje.

ewelinka my tygodniami prawie równo ty tylko 1 dzień do przodu ode mnie. I chyba Wiolinka z nami albo ona wcześniej.


I jeszcze ja :D

Chyba że w piątek z usg inaczej wyjdzie ;-)

Lubiekawe to teraz do tego lekarza będziesz chodzić?

Ja również 8 tydzień :-) wizyta dopiero w sobotę 3 sierpnia więc jeszcze troszkę czasu jest,ale byłam 12 lipca i serduszko już biło ❤️ a to najwyższej w tym momencie :-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) mało mnie tutaj też bo mam bardzo duzo pracy przed urlopem i non stop coś. Wracam z pracy umeczona to albo śpię albk mnie męczą mdłości. Właśnie spałam 2h bo byłam nie przypomna... Muszę zaraz coś zjeść bo głodna jestem a mdli jak Cholera :D jeszcze 2 dni i urlop 3 tyg. Cieszę się jak dzieciak. Jedziemy do rodziców na Mazury kochamy nasze tereny a jesteśmy tak rzadko :( dziś coś mnie też jelita bolą i wzdelo ale czytam to u was to samo nie jestem sama :) jejku tak czytam też że macie często wizyty a moja dopiero za miesiąc bo czas urlopow ale tak mi kazał przyjść już w 12 tyg z wynikami z krwi. No nic trzeba czekać :)

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena ja wiem kochana . Ale ja po tej wizycie gdzie mi tylko zmierzył pecherzyk mimo że jest fasolka to nic nie wiem nadal . Mąż powiedział ze jeżeli ma mnie uspokoić ta wizyta przed urlopem to pójdziemy :D

Natkusia ależ ci fajnie ...aż 3 tyg ...az zazdroszczę; -).

Dziś mdlilo mnie aż do 17 ...fuj ...

Tez mam raczej ochotę na konkretne smaki niz na słodkie tez z chęcią tetaz zjadłabym śledzie :D

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Sandawilla też się cieszę, mam dużo urlopu zaległego z tamtego roku to muszę wykorzystać :)
Mi się zachciało pasty z makreli i jajka mmm weszła elegancko ze świeża bułeczka i maselkiem, taka zachcianka jakas. Ja to mam ochotę cały czas na te chrupki serowe cheetos ale mąż mi nie pozwala bo tam taka tablica mendelejewa że szok :D

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

pena fajnie masz że bez mdłości. Ja tam ciągle jak coś zjem albo nie zjem to i tak mnie mdli. Właśnie zjadłam pół snikersa bo mój mi kupił. Takiego mi się chciało. Już czuję takie blee.... I jakbym się gazowanego opila i ciągle wszystko odbija.
A jak zrobiłam sobie koło 13 takie ala koktajl z jabłek, borowek, brzoskwini i wiśni to taka byłam pełna że do 18 nic nie jadłam bo mi nie burczalo nic ani nie ssalo. Tylko wodę popijalam.
I oczywiście zaczęłam się znowu zastanawiać czy z fasolka wszystko wporzadku.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kuskus zalewam wrzątkiem w misce tak by wody było nad kaszą ok 1cm. Dodaje przypraw mam fajna mieszankę naturalnych przypraw z Węgier ale można dac to co się lubi paprykę suszona czosnek curry czy nawet trochę Vegety. Mieszam i zostawiam na 10 minut. Potem dodaje jogurt naturalny i trochę majonezu (u mnie dziś więcej niż troche). Do tego groszek z puszki i paprykę czerwona że słoika. Czasem daje surową bo fajnie chrupie. Uwielbiam taka sałatkę. Na drugi dzień jest najlepsza bo przejdzie smakami i jest zimna z lodówki. Dodatki mogą być to co się lubi czy ma pod ręką. Ja uwielbiam paprykę i groszek :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Witam nocą.
Miałam kolejny aktywny dzień. Zero objawów ciąży ostatnio... więc też mam czasem schiza czy wszystko ok...?
Tak lajtowo że aż dziwnie... Ale staram się myśleć pozytywnie. :)
U mnie już widać zaokrąglenie pod brzuchem. Taka kuleczka. :) No ale mi terminy wypadają (bo mam dwa) pomiedzy 27lutym a 2 marca czy jakoś tak... Może urodze 29 lutego bo ten rok jest przystepnym. hehehe
Kobitki jak czytam o waszych zachciankach nocą to robię się głodna a ja nie mam mdłości i mogę jeść wszystko... i tyć :(

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...