Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Milenaxe3

Ciężkie nogi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milenaxe3

Teraz kiedy jest tak ciepło mam czasem problemy z ciężkimi nogami. Kiedy jest chłodniej i dłuo spacerujemy z Kacperkiem to nie mam akich problemów, ale jak już przysiądę do pracy i siedzę przy biurku kilka h to już jest prblem. Znacie może jakieś maści albo inne sposoby na taką przypadłośc? Z chęcią może być to kilka rozwiązań, czym wiecej tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim na własną rękę zaczniesz coś stosować, to najpierw wybierz się do lekarza naczyniowca. Często ciężkie nogi to zwiastun choroby żylnej.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, najpierw wizyta u lekarza. U mnie ból stawów i mięśni był związany z siedzącą pracą i bardzo małą dawką ruchu.

Krótkie przerwy w pracy a rozprostowanie nóg zawsze pomogą, a i więcej ruchu na świeżym powietrzu również zdziała cuda. Sprawdź sobie poziom minerałów w organizmie, zwykłe badania z krwi powinny wystarczyć. U mnie w przychodni 20 zł kosztują. Może Ci brakuje magnezu? Lub coś masz z dietą nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uczucie „ciężkich nóg”, ból kończyn, nasilający się zwłaszcza rano i wieczorem, obrzęk, obniżona sprawność i ogólny dyskomfort – te objawy, wiele kobiet błędnie interpretuje jako efekt niedomagania mięśni.

Polecane są ćwiczenia i specjalne pończochy uciskowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maghorzatta

Ja od kilku lat pracuję w biurze i jest to głównie praca siedząca, nogi zaczęły mi puchnąć 3 miesiące po rozpoczęciu pracy, wtedy koleżanka poleciła mi tabletki [reklama usunięta], które bardzo dobrze się sprawdziły. Opuchlizna już się nie pojawia i nie mam uczucia ciężkich nóg, polecam te tabletki jeśli macie problemy z krążeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...