Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Zaneta też polecam nasivin soft na noc. Moja nigdy się nie budzi w nocy przez katar. Te krople rozszerzają tak te naczynka w środku. Działa w taki sposób jakby na chłodne powietrze na dwór wyszedł. Pewnie sama po sobie wiesz ze jak masz katar i na dwór wyjdziesz to lepiej się oddycha.
Moja ostatnio dostała od lekarki krople rhino argent ale jakoś nie zauważyłam aby było lepiej. Kiedyś raz je mieliśmy to pomogły a teraz nie. Więc to pewnie też zależy od kataru.

Ja się ruszyć nie mogę. Coś się krzywo przez sen ulozylsm i tak mnie kręgosłup boli. Przekrecam się na łóżku jak pierwszy dzień po cc. Głowy nie unosić a przekrecam się na boki :D ale wstanę i rozchodze.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Marta musi byc dobrze, moze wlasnie to implantacyjne jak mowi Anella. 3mam kciuki mocno!

Anella beta ladnie rosnie, bedzie dobrze :)) ale was zycie zaskoczylo :)) mimo wszystko udalo sie i pewnie dzidzius bedzie silny i bedzie szczesliwe rozwiazanie. A mamie wspolczuje upadku i nosa bo to cholernie boli.

Zaneta a Ty w koncu zatestowalas czy @ przyszedl??? zdrowka dla synka

Odnośnik do komentarza

Marta jeśli testy były czule to mogły wykryć przed implantacja. Moja koleżanka tak miała że jajeczko sie nie mogło zagniezdzic a testy wychodziły pozytywne i to z ciemna kreska nie taka ledwo widoczna

Maszkaron mam nadzieje ze mimo wszystko będzie dobrze choć do mnie to nie dociera

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Marta moze zarodek wgryza sie w sciany, moze peklo jakies naczynko, jesli to byl sluz podbarwiony w nieduzej ilosci to mysle ze nie ma sie czym martwic. masz teraz termin @ wiec to mozliwe, a kiedy dokladnie mialas dostac??
ja bym w poniedzialek zrobila badania i z wynikami do lekarza to najlepsze rozwiazanie :) chyba ze jakis sor, tylko na usg nie bedzie nawet nic widac wiec moga Ci nie pomoc.

Odnośnik do komentarza

maszkron ostatni cykl miałam 29 dni. Dzisiaj jest 28dc wiec jakoś tak miała @ przyjeść. Na razie się nic nie rozkręca wiec nadzieja jest. Zoabczymy jak będzie później i jutro. W poniedziałek na pewno idę na badania. Trzymajcie kciuki żeby krwawienie się nie rozkręciło bo jak na razie od 6 godzin nie ma krwi. Ale w tamtym miesiącu jak mi się okres zaczął w piątek wieczorem to duze krwawienie było dopiero w sobotę i niedziele a w piątek mało co. Strasznie się boje , ale muszę mieć nadzieje!

Aniołek 15.02.2019
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8w1d3vbvdtl54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...