Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

patka to sciaskam kciuki :) a moze kwiecien bedzie dla Ciebie szczesliwy :)

pena za Ciebie tez kciuki zacisniete :)

mika jak tam sie weselicho udalo??

a u nas dzis pogoda fatalna, lejej od rana i tak ma byc do jutra wiec siedzimy i sie lenimy, za to wczorajszy dzien byl bardzo udany. ja czekam na okres i mozemy znowu zaczac starania, trzeba walczyc bo mimo strachu to bedzie maly plasterek na moje serce.

Odnośnik do komentarza

pena89
mika na co został Ci przepisany duphaston ?? Jeśli na uregulowanie cyklu to już bym teraz już nie brała A jeśli na podtrzymanie ewentualnej ciąży to bym się zastanowiła czy brać.

Gin mi zapisała po poronieniu bo pytała czy będziemy się chcieli zaraz starać i kazała brać od 16 do 25 dnia cyklu przez 10 dni a w razie pozytywnego testu trzy razy dziennie po jednej tabletce.
Ja mam cykle 31 wiec owu mam później niż 16ego dlatego przestawiłam sobie branie dupka od 20 dnia cyklu żeby nie blokować owu jeśli wezmę przed. W tym miesiacu się zgapilm i wzięłam dopiero dzis tj 22 dzień cyklu

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Maszkaron
patka to sciaskam kciuki :) a moze kwiecien bedzie dla Ciebie szczesliwy :)

pena za Ciebie tez kciuki zacisniete :)

mika jak tam sie weselicho udalo??

a u nas dzis pogoda fatalna, lejej od rana i tak ma byc do jutra wiec siedzimy i sie lenimy, za to wczorajszy dzien byl bardzo udany. ja czekam na okres i mozemy znowu zaczac starania, trzeba walczyc bo mimo strachu to bedzie maly plasterek na moje serce.

Jestem już w domku. Wesele super, na lepszym nie byłam ;)
Czuje wszystkie mięśnie nawet te o których istnieniu pojęcia nie miałam ;D
Na weselu się dowiedziałam ze jedna z koleżanek bliskich jest w ciąży.. zaraz po niej widziałam ale nic nie mówiłam a ten jej po chwili powodzial ze wyjeżdżają na majówkę a ja mówię czy we dwójkę a on na to ze w trójkę i tak się dowiedziałam. Musiałam wyjść wypłakać swoje i dopiero im pogratulować. Wcześniej piłam winko i taki miałam zamiar a jak się dowiedziałam przeszłam na kielichy i dobrze bo się napiłam i nie rozmyślam...
Złapałam welon a wesele mamy we wrześniu także wszystko się zgadza :D

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

patka19
Mika jak byś to wzięła od dziś przez 10dni to sobie cykl nie potrzebnie przedłużysz... Nie wiem co Ci poradzić

Następny miesiąc będę brać od 20dnia cyklu i tyle. Nic nie poradzę a lepiej brać niż później żałować w razie co oczywiście.
Myśle ze prócz tego ze ewentualnie wydłużenie cykl nic więcej sobie nie zaszkodzę co ?

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

mika dobrze, ze sie wybawilas i mialas chwile wytchnienia, tez bym tak zrobila jak Ty, trzeba sie napic czasem i zapomniec o wszystkim. nie wiem czy Ty tez tak masz ale ja nikomu nie chce mowic o poronieniu a z drugiej strony to mam ochote wykrzyczec kazdemu ze tak sie stalo. A mam pytanie po jakim czasie mozna wrocic do sportu??
ja wezmiesz duphaston dwa dni pozniej to nic sie nie stanie, tak mysle.

Odnośnik do komentarza

Maszkaron
no ja mam nadzieje ze wszystkie niedlugo beda sie cieszyly swoimi dzidziusiami :)

a gdzie reszta staraczek sie ukrywa??

Ja się ukrywam, bo nie mam póki co o czym pisać ale podczytuje was ;)
Właściwie to trzeci tydzień miewam bóle przypominające te miesiączkowe ale nie wiem czy to coś zwiastuje czy nie bo trzy tygodnie to długo chyba.

W lipcu jedziemy nad morze i może tam uda się splodzic drugie dziecko tak jak było ostatnim razem :D

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
Ja cały czas was czytam bo jak się nie jest na bieżąco to potem za dużo do nadrobienia
U mnie dziś 7 dc i mam już śluz plodny i do cholewki o co chodzi
Pierwszy cykl w tym roku bez stymulacji. Czyli owu będzie wcześniej?
Jutro rano lecę do gin zrobić wymaz przed droznoscia to moze odrazu monitoring zrobi by sprawdzić o co chodzi
Wcześniejszą owy trochę plany mi psuje bo jak by było o czasie czyli 12dc to iui wypadła by w sobotę i nie musiała bym z urlopem kombinować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...