Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

mika1
No ta beta to już nadzieje zabrałam całkowicie .

Teraz się martwie dlaczego nie mam @ ;(

Mam dość
Chyba się zarycze ;(((

Do mnie przyszła @ 2 dni wcześniej może coś Ci opoznilo cykl... Ja ten cykl spisuje już na straty bo znowu coś się przyplatalo :/

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Mika uszy do góry. Nie tym razem to za miesiąc może się uda. Jak nie dostaniesz okresu to może idź do gina niech zbada sprawę.
Patka trzeba jesc dla dwojga nie za dwoje, a ja wcinam za trójkę co namniej. Już 4 kg na plusie hehe
Maszkaron kciuki zacisniete, dawaj znać od razu po, który to będzie tydzień?
No młody jak zasnął tak jeszcze nie drgnal od 1,5 godziny, zwykle do dwóch godzin się przekreca, także jak wtedy się nie obudzi to będę spokojniesza że jest lepiej. Wiem że to dziwnie brzmi ale ja już takie obserwacje prowadzę z tym jego brzuchem że na podstawie trgo jak śpi w ciagu pierwszych dwóch-trzech godzin umiem ocenić czy ma refluks czy jelita bola czy cokolwiek innego się dzieje.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Maszkaron i Kasia jak cudnie że jestescie. :)

Mika i ja mocno ściskam. Postaraj się zrelaksować ale jak trzeba to wyplacz się bo nie wolno tłamsić emocji.
Ja swoją uspilam w dzień ale spała nie cała godzinę.
Teraz zmykam na jazdę próbną bo mi chłop samochód kupił.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

I setka nam strzeliła na forum :)

A auto żadna nowość. 13 latek. Ale jeździ i tylko wspomaganie musi zrobić ale do miasta dojadę i wrócę. Ford Mondeo 2006r o takie cuś w takim kolorze.

Gosia właśnie i ja widzę cień cienia...

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73858.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
I setka nam strzeliła na forum :)

A auto żadna nowość. 13 latek. Ale jeździ i tylko wspomaganie musi zrobić ale do miasta dojadę i wrócę. Ford Mondeo 2006r o takie cuś w takim kolorze.

Gosia właśnie i ja widzę cień cienia...

Ja jeżdżę malym opelkiem i za chiny ludowe jej nie zmienię ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Magdalena i super, co więcej potrzeba :) mi mąż tez coś chciał kupić ale ja nie mam prawka i nje chce robic. Zresztą śmieje się bo pod domem zawsze z 3 auta stoją a ja taksówka hihi :D
Mlody śpi, także chyba jest dobrze, jeszcze się nie cieszę bo noc (jego noc) jeszcze młoda ale jestem pełna nadziei :)
Patka lampki pokaż :) a co do cottonkow to są tanie jak barszcz w pepco na przykład, tylko półki nie mam żeby sobie na tak postawić :p a mam takie wielki szklany kielich z pokrywką to bym go może zagospodarowala. Oj ciasny ten domek mamy. Przez dość spore skosy i ogromna liczbę okien jakoś ścian brakuje na półki czy jakieś dekoracje, i parapety wąskie to najbardziej ubolewam bo kwiatki kocham. Ale i tak się cieszę, pierwszy raz kiedy szukam w domku i mam własny kawalek ogródka, ale my mamy tyyyle rzeczy że szok, i to są potrzebne rzeczy, typu narzędzia których mąż ma sporo no i papiery firmowe.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ja do niedawna jeździłam starym seatem ale naprawa przekraczała jego wartość a okazało się że nie z tyłu hamulców więc przegląd się skaczyl to go zezlomowalismy. I tyle co na zakupy to jeździłam po auto i TK wkoljo. A ten się trafił bo to mało jezdzone. Firmowe z mojego pracy a że nie ma komu nim jeździć to szef go chciał sprzedać. No i się trafiło. Wiadomo trzeba go podreperowac. Przerejestrowac ale to takie normalne koszty. Takto nawet nie szukaliśmy nic w forach tylko się trafił. Ale kopa ma i że skrzyżowań ja ucieknie.
A prawko mam bo mi rodzice na 21 urodziny wykupili jazdy i szkoda mi było zaprzepascic.

A jeśli chodzi o mało miejsca to ja mam najmniej. Bomamy pokój kuch nie i lazienke. I to domek góralski więc ściany od dołu do góry skośne. :D już mi ciasno ale jakoś jesz że przeżyje.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Patka to rzeczywiście podobne tylko te co ja widziałam imitowaly kamień a u Ciebie chyba szkło? Tak leki chyba podzialal, teraz modlić się seby jelita po nich nie bolaly a to się jutro okaże jak przyjdzie kupe robić co i jak. U nas nigdy nie może być zbyt prosto i jak coś na jedno pomaga to na co innego szkodzi, także jeszcze się nie cieszę, ale dobrze ze dziś śpi.
Magdalena ja to się na kierowce nie nadaje więc nawet nie próbuje. Ale super że się trafiło :) no fakt masz najmniej, i z małą w jednym pokoju spicie? Mój to by z nerwica skończył z tym swoim czujnym snem hihi. A my jakbyśmy tyle gratis nie mieli to by domek był spoko ale mamy naprawdę ogrom, i to nie ze stare coś trzymamy tylko rzeczy które się używa. A jeszcze mamy wynajęte trzy wielkie pomieszczenia jako magazyn i tam sprzęt budowlany firmowy, betoniarki, wiertarki, młoty i nawet nie wiem co jeszcze. Plus trochę dokumentów archiwalnych i nasze meble co miały być do naszego domu ale chyba je sprzedam bo ile będą tak lezec bez celu.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena ja kupiłam samochód już ho ho i dobrze że są dwa bo np. Tak jak teraz że mojego auto stoi to do pracy jeździ moim :) na początku jak go koledzy zobaczyli w mniejszym aucie to się śmiali że taki na pakowany koleś a jeździ małym cabrio :D ale faktycznie trochę zabawnie wygląda haha

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

MadziaK to dobrze że narazie Dziala lek. Trzeba być dobrej myśli.

Ja to ubrania letnie wymieniam z zimowymi i wnoszę na strych. Tam mamy resztę gratow. Ubrań itp. A z małą w jednym pokoju. Niestety ale pamiętam że moi rodzice z dwójką dzieci na mniejszym metrażu mieszkali i łazienki nie było tylko w misce się mylismy a wucet na dworze. Dajemy radę więc jest ciasne ale własne.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...