Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mika może tak być, zwykle przed okresem właśnie sucho jest...

Gooosia jeżeli plamisz a nie zanosi się na @,i bólu nie ma to może powtórz jutro test(12 czy 13dpo?)... bo jeśli odstawilas duphaston a się udało to byś musiała dalej go brać... no sama nie wiem...wszystko to jest takie "na dwoje babka wrózyła"...

Odnośnik do komentarza

Bibs
Mika może tak być, zwykle przed okresem właśnie sucho jest...

Gooosia jeżeli plamisz a nie zanosi się na @,i bólu nie ma to może powtórz jutro test(12 czy 13dpo?)... bo jeśli odstawilas duphaston a się udało to byś musiała dalej go brać... no sama nie wiem...wszystko to jest takie "na dwoje babka wrózyła"...

No ja to samo Bibs z tym duphastonem wiec dlatego tak panikuje i testuje

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

patka19
Magdalena i jak tam przyjęli Ci mała do przedszkola bo mojego męża siostrzeńca nie przyjęli bo jego mama nie pracuje i dostała odmowę

Nie wiem jeszcze dopiero 4tego będzie lista. Ale mam już pracę jakąś z UP bo moja karta była gdzieś i tylko datę mi wpisała w kartę. Ale też nie wiadomo czy przyjmą mnie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

mika1
Magda o ile @ mnie nie odwiedzi to wytrzymam przynajmniej do piątku :D

Zatem trzymam kciuki za ciebie i za resztę. Oby już nie przylazla.

Za to mnie wczoraj diabeł pokusił na banana i o mam.... Jakbym kilo czekolady zjadła. Albo to przez owulke bo w lewym boku bardzo kłuję. Jakby jajnik właśnie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mika tak dobrze.... A po łapkach chcesz ? Ile razy mówiłam że jak są podejrzenia ciąży to się nie sprawdza :D
Magdalena no ona dostała odmowę, może oddać do prywatnego ale jej nie stać
Wiecie co tak patrzalam na datę urodzenia mojej suni w książeczce bo jakoś nie długo spodziewamy się pierwszej cieczki i urodziła się 28.09 a ja 24.09 :D mój zawsze powtarza że ona ma coś po mnie bo jest tak samo uparta :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

patka19
Mika tak dobrze.... A po łapkach chcesz ? Ile razy mówiłam że jak są podejrzenia ciąży to się nie sprawdza :D
Magdalena no ona dostała odmowę, może oddać do prywatnego ale jej nie stać
Wiecie co tak patrzalam na datę urodzenia mojej suni w książeczce bo jakoś nie długo spodziewamy się pierwszej cieczki i urodziła się 28.09 a ja 24.09 :D mój zawsze powtarza że ona ma coś po mnie bo jest tak samo uparta :)

Jej a czemu się nie sprawdza ? To ja już nie będę :)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Patka i ja. Mogę dostać odmowę bo też nie pracuje. I do tego mam jedno dziecko. A więc jestem przygotowana na to. Chociaż mam nadzieję że się dostanie do tego przedszkola gdzie chce. Bo drugie przedszkole ma miejsce ale musiałabym ja zawieść i odebrać bo to takie gminne na wsi a mama nie ma prawa jazdy. Tata zawsze na wyjazdach więc nie byłoby komu ja odebrać. Mój pracuje do 14 a oni do 13. A ja raczej pracy nie znajdę żeby o 13 ja odebrać a na 8 zawieść.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Bibs
Mika może tak być, zwykle przed okresem właśnie sucho jest...

Gooosia jeżeli plamisz a nie zanosi się na @,i bólu nie ma to może powtórz jutro test(12 czy 13dpo?)... bo jeśli odstawilas duphaston a się udało to byś musiała dalej go brać... no sama nie wiem...wszystko to jest takie "na dwoje babka wrózyła"...


Bibs z jedej apki pokazuje 10dpo(dziś)
To test ma prawo nie wyjść. A jak dzisiaj była/jest implantacja to nawet bhcg wyjdzie dopiero za dwa dni.
No nic czekam bo co zostało.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Magdalena ona ma dwójkę ale nie pracuje młodego chce dac do przedszkola no teściowa mówiła że może oddać gdzieś indziej puki teść jest na l4 a potem będzie musiała chodzić pieszo lub gadać z chłopakami tzn z moim i bratem aby ja wozić
Gosia jak tam sytuacja :D ja przez te wasze testowania to hybrydy zacznę obgryzac :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Patka nie dotknę za żadne skarby :D ale też zdarzyły Ci się plamienia podczas badania?

Raz się zdarzyło ale to takie kropeczki tyci tycie na papierze od tej pory starałam się delikutasnie to robić i nie za często :) ale na implantacje właśnie miałam takie plamienia jak twoje że tylko było na papierze tzn tak jak by w środku a wkładka czysta, potem gdzieś wyczytałam że na implantacje powinno się ograniczyć aktywność seksualną oraz sportową:D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Gosia ja miałam w ciazy szyjke badana u dr i potem plamienia były, tego samego dnia a na drugi dzień już nie.
U mnie jak zawsze jest wilgotno a w dni płodne potop tak akurat od zapłodnienia mialam susz totalny, zero sluzu przez jakieś 4 tygodnie, czytałam że zwykle jest mokro ale bywa i na odwrót. W pierwszej ciąży miałam potop cała ciąże, a teraz dość sucho, mniej niż przed ciąża.
Musze się pozalic bo mi młody nie śpi :( obsliniony caly aż mu się zrobiło brzydkie coś pod warga :( także refluks wrócił, podałam mu kolejna dawkę leku zobojetniajacego gdy się zbudzil bo i jakby przestał się ślinić, więc od jutra będę podawać dwie dawki, no i zobaczymy czy to wystarczy. Jak nie to zalamka bo już nie wiem co mu dać :/ myślę jeszcze o tym zageszczaczu co się do mleka niemowlakom daje, mogę dodać do wody lub musu, albo o gastrotussie może to by coś pomogło a te rzeczy nie będą paralizowac pracy jelit. Eh jutro będę dzwonić do lekarza zobaczymy czy coś poradzi.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak biedny synuś... Pewnie lepiej zadzwoń do lekarza może coś poradzi wam na to :/
Czytałam o codziennym wieczornym bólu gardła i to jest objaw chorych zatok, niezytu nosa, menopauzy, skrzywionej przegrody nosowej i stawiam na menopauze :D bo zatoki nie bolą a przegroda nosowa jest w normie :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...