Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 22 lutego mialam miesiaczke, ktora trwala jak zwykle 6 dni. 12.03 zauwazylam u siebie delikatnie krwawienie w kolorze brazowym. Na nastpeny dzien krwawilam czysta krwia juz dosyc obficie. Na nastepny dzien po lekkim wysilku znowu krwawilam dosyc obficie (zauwazylam ze te silniejsze krwawienia pojawialy sie przy wysilku) wspomne jeszcze ze przez pierwsze 2 dni mialam objawy identyczne jak przy miesiaczce. Silne bole podbrzusza. Plecow i jajnikow. Na 4 dzien plamienie bylo juz bardzo brazowe, jak czekolada. Teraz mam juz plamienia bardzo znikome i w kolorze kawy z mlekiem. W dodatku czuje bardzo nie przyjemny zapach. A podmycie sie pomaga tylko na chwile. Na chwile obecna od czasu do czasu zaboli mnie jajnik (uczucie klucia). I mam bardzo duzy brzuch. 2 dni temu robilam test ciazowy ale wyszedl negatywny. Czy powinnam sie martwic? Czy powinnam isc z tym do lekarza? Mieszkam za granica, a do ginekologa musialabym jechac do Polski.

Odnośnik do komentarza

Ewelka90
Witam mam 29 lat od jakiegoś czasu mam plamienia brązowe ostatnia miesiaczka była 26.02.2019 w marcu nie miałam ,mam nieregularne miesiączki ,robiłam testy z moczu porannego i wychodziły negatywnie czy to może być ciąża ?

Tego nikt ci przez internet nie powie. Możesz zrobić test z krwi beta hcg, wtedy będziesz mieć pewność 100%.
A swoją drogą, to wskazane jest iść do gina sprawdzić dlaczego @ są nieregularne.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...