Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Alice49

Karmienie piersią dwulatka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alice49

Witam, co uważacie na temat karmienia piersią dziecka dwuletniego? Jest to zgodne z naturą, tego jestem pewna ale wytłumaczcie mi dlaczego jest to powszechnie krytykowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spotkałam się z krytyką karmienia dziecka 2-letniego. Myślę, że nie powinnaś się przejmować ocenami innych ludzi i robić to co Twoim zdaniem jest najlepsze dla Twojego dziecka. Dla mnie jest to naturalna sprawa do 3 roku życia i jeżeli nie będę zmęczona a mój synek będzie chciał to będę go karmiła piersią do 3 lat właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EsAlicja

Dziękuję za wsparcie. Niestety ja jako jedna na wiele kobiet karmię dwa lata, jest to zjawisko niespotykane w moim otoczeniu. Jestem pod naciskiem. Dziękuję raz jeszcze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pękaj. Córkę karmiłam 2,5 roku a syn ma 20 miesięcy i nadal się karmimy. Mam zamiar kontynuować nawet po powrocie do pracy i mam w nosie opinie innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EsAlicja

Miałam przestać karmić przez te ciągłe zrzędzenie bliskich ale dzieki Wam nie zrobię tego, byłoby to niezgodne z moimi przekonaniami. Dziękuję za wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 43latka

póki ma zeby mleczne to jak najbardziej zgodne z naturą. średnia wieku na świecie do którego dzieci ssa pierś to 4 lata. 

who zaleca do 2 lat - ale im dłużej tym lepiej. to uspokaja, i nawet po latach mleko ma wartośc lecziczą , no i uspokaja. ja karmiłam 5,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna

Tylko potem z głową odstawiaj dziecko. Nie od razu tylko stopniowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...