Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy Rodzice Dzieci Naszych (podobno wszystkie są nasze:)) )

29 września (środa) zaczynamy kolejny,długo oczekiwany i juz wcześniej zapowiadany :) cykl warsztatów
"Lepszy Rodzic- komunikacja dorosły-dziecko".
Jest to powtórzenie cyklu z zeszłego roku z elementami teorii continuum dla rodziców noworodków i przedszkolaków.

Planowane jest 10, dwugodzinnych spotkań.
Tematyka zajęć:


  1. wyrażanie oczekiwań i stawianie granic
  2. rozpoznawanie, wyrażanie i akceptowanie uczuć w tym tzw. trudnych
  3. jak namawiać do współpracy- o złości i bezradności rodzica także
  4. jak zachęcać do samodzielności i kiedy jest na to pora
  5. co zamiast karania?
  6. jak chwalić by wzmacniać poczucie wartości dziecka i poczucie sprawstwa
  7. jak odczarować "rozrabiakę", "leniucha", "niesamodzielną księżniczkę" itp.czyli o rolach
  8. rywalizacja - gdy pojawia się /już jest rodzeństwo
  9. bajkoterapia dla każdego rodzica
  10. jak się bawić i co nie jest zabawne ;) (o dotyku, zabawkach i mądrym czytaniu także)


Cotygodniowe spotkania odbywać sie będą w Kalimbie, przy ul.Mierosławskiego 9, Żoliborz (wejście od placu zabaw przy placu Wilsona).
Możliwość przyjścia z dzieckiem (osobna piękne wyposażona salka z miejscem do zabawy), a także wypicia pysznej kawy oraz przegryzienia małego co nieco.

Po warsztatach zapraszam na darmowe konsultacje indywidualne (proszę o wcześniejszego maila z informacją).

Terminy spotkań: środy, godz. 10-12 (pierwsze spotkanie: 29 września 2010).
Cena warsztatów: 50 zł za spotkanie
Możliwość opłaty za pierwsze zajęcia na miejscu ( dla tych, którzy będą na warsztatach pierwszy raz) .
Przelewu za cały cykl proszę dokonać na konto do końca września (możliwość opłaty w 2 ratach, II rata do końca października)

Uczestników poprzednich warsztatów zainteresowanych grupą wsparcia/bajkoterapią, proszę o kontakt. Planowany termin spotkań: wtorki 10- 12 ( co 2-3 tygodnie).

Obowiązuje kolejność zgłoszeń ( najlepiej mailem)
Zapraszam :)
Alicja Niemierko-Pająk
psycholog, trener Szkoły dla Rodziców, Bajkoterapii i metody Original Play, mama 4 letniej Oszki
[EMAIL="lepszyrodzic@wp.pl"]lepszyrodzic@wp.pl /600 465 111

Odnośnik do komentarza

Witam

oj pustki, pustki....

Eli nie wiem gdzie posiałam tą kartkę z EEG-na pewno ją znajdę jak już nie będę jej szukać... zapewne lezy w tzw. dobrym miejscu o którym zawsze zapominam gdzie ono jest.... bardzo pilnie potrzebujesz tych informacji czy jeszcze możesz poczekac?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Chwila dla Ciebie- zajęcia antystresowe

W natłoku spraw, wyścigu z czasem i współczesnym tempem życia, zdarza się nam zapominać o tym, że warto zadbać o swój organizm i jego potrzeby.
Skutkuje to uczuciem chronicznego zmęczenia, rozdrażnienia i przepracowania oraz poczucia braku efektywności podejmowanych działań.
Najwyższa pora coś z tym zrobić!

Zapraszamy na zajęcia antystresowe, gdzie w miłej atmosferze, przy przyjemnej muzyce, uczestnicy będą mieli szansę na odprężenie i poznanie ćwiczeń wspomagających harmonijną pracę układu nerwowego.

Zajęcia będą prowadzone z wykorzystaniem elementów gimnastyki mózgu (opracowanej przez Paula Dennisona) i treningu relaksacyjnego.
Zapraszamy!!!
Więcej informacji pod numerami telefonów: 22 730 14 08/ 601 616 185

Odnośnik do komentarza

Anulka raz jeszcze sto lat Majeczce!!! :36_3_15:

dajcie znać o sobie kobietki bo kiedyś ten wątek tętnił życiem-brakuje tych czasów....
pamiętam jeszcze jak byłam w ciąży i pisałam-ten wątek był dla mnie podstawą-byłyście takie bliskie i nie tylko ze względu na miejsce zamieszkania :Oczko:
mam nadzieję, że podczytujecie i może z czasem wątek odrodzi się ::):

ściskam Was mocno :36_1_67:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Fakt, w to nie wątpię ::):
kiedyś myślałam żeby pójść z nią na te seanse dla dzieci w Multikinie ale póki co ona nie jest na tyle zainteresowana bajkami aby wysiedzieć chociaż 10 minut. W ogóle ciężko jej być bez ruchu w jednym miejscu a co dopiero mówić o kinie :Oczko: jeszcze nie czas-to wiem na pewno :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
Fakt, w to nie wątpię ::):
kiedyś myślałam żeby pójść z nią na te seanse dla dzieci w Multikinie ale póki co ona nie jest na tyle zainteresowana bajkami aby wysiedzieć chociaż 10 minut. W ogóle ciężko jej być bez ruchu w jednym miejscu a co dopiero mówić o kinie :Oczko: jeszcze nie czas-to wiem na pewno :Śmiech:

za mała jeszcze

Dzieci to tak w zasadzie do kina po 3 roku życia...Maja jak ją nudzi jakiś film to łazi po całej sali kinowej :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Anulka
anya
Fakt, w to nie wątpię ::):
kiedyś myślałam żeby pójść z nią na te seanse dla dzieci w Multikinie ale póki co ona nie jest na tyle zainteresowana bajkami aby wysiedzieć chociaż 10 minut. W ogóle ciężko jej być bez ruchu w jednym miejscu a co dopiero mówić o kinie :Oczko: jeszcze nie czas-to wiem na pewno :Śmiech:

za mała jeszcze

Dzieci to tak w zasadzie do kina po 3 roku życia...Maja jak ją nudzi jakiś film to łazi po całej sali kinowej :Oczko:
No to okaże się jak żółwik ją zainteresuje :Oczko:

uciekam spać bo rano pobudka

Dobrej nocy i "widzimy" się rano na warszawskim na wirtualnej kawie :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Warszawo :Śmiech:

:kawa: tak jak obiecałam ::):

Damian w szkole-zdążyliśmy na ostatnią chwilę ;) na dworzu słonecznie ale zimno.... może w ciągu dnia będzie cieplej to wybierzemy się na jakiś spacer.
póki co jesteśmy po sniadaniu, teraz kawa, dzień dobry TVN i parenting :) po 12-tej idziemy po Damianka i na zakupy.

Miłego dnia wszystkim :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

no i poszłam po tą książkę i zakonnica, która tam sprzedawała powiedziała, że przed chwilką ktoś właśnie kupił ostatni egzemplarz :Zły:
ale zapłaciłam i powiedziała, że zamówi jeszcze i wtedy już bezpośrednio przyniosą Damianowi do szkoły-o tyle dobrze, że nie będę musiała chodzić w tą i z powrotem.

Nabiegałam się dzisiaj, wieczorem jeszcze wzięłam się za porządki w kuchni i mogę wreszcie odsapnąć przy herbatce ::):

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Centrum Psychologiczne WIDNOKRĄG zaprasza na cykl piątkowych warsztatów dla rodziców, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze.

WARSZTAT I 08.10.2010 w godz. 17.00 - 20.00
Droga do dialogu – jak poprzez rozmowę nawiązać kontakt z własnym dzieckiem?

WARSZTAT II 15.10.2010 w godz. 17.00 - 20.00
Domek z kart – czyli jak skutecznie stawiać dziecku granice?

WARSZTAT III 22.10.2010 w godz. 17.00 - 20.00
Wojna bez przegranych – czy to możliwe? O tym, jak bez walki rozwiązywać konflikty z dziećmi

WARSZTAT IV 29.10.2010 w godz. 17.00 - 20.00
Rywal czy przyjaciel? – jak sprawić, żeby rodzeństwo żyło w zgodzie

WARSZTAT V – 05.11.2010 w godz. 17.00 - 20.00
Nas troje... - O tym jak dziecko przejmuje rolę partnera.

WARSZTAT VI - 12.11.2010 w godz. 17.00 - 20.00
Psyche czy soma – o różnych somatycznych zaburzeniach u dzieci, np: moczenie się, tiki, ssanie kciuka, obgryzanie paznokci, nadpobudliwość

PROWADZENIE: Lidia Tkaczenko - Trybun, Anna Wierzbicka

KOSZT:
100 zł - jeden warsztat
550 zł - CENA PROMOCYJNA: pakiet 6 warsztatów

Dla użytkowników forum rabat 10%

MIEJSCE: Centrum Psychologiczne "WIDNOKRĄG" ul. Wilcza 26a / 18

ZAPISY: prosimy przesyłać mailem na adres : centrum@cpwidnokrag.pl lub za pomocą automatycznej wiadomości wysłanej ze strony internetowej cpwidnokrag.pl z zakładki „kontakt” lub telefonicznie: 0 - 782 – 416 – 382. Wysyłając zgłoszenie na warsztat prosimy o podanie swoich danych kontaktowych.

Ostateczny termin zapisu upływa dnia poprzedzającego każdy warsztat!



JUŻ DZISIAJ ZRÓB COŚ DLA SIEBIE I SWOJEGO DZIECKA !

Odnośnik do komentarza

Szukasz pracy? A może masz pracę, ale czujesz, że nadszedł czas na zmiany?
Naucz się jak wygrywać rozmowy o pracę !
Centrum Psychologiczne Widnokrąg zaprasza na 1 dniowy warsztat
PIGUŁKA REKRUTACYJNA

W programie:
1. A może nie wiesz, co masz? – czyli Twój stan posiadania atutów i umiejętności
2. Jak Cię widzą, tak Cię piszą! – podstawowe zasady autoprezentacji
3. Jak Pan/ Pani znosi krytykę? -Twoje odpowiedzi na najczęstsze pytania
4. Wyróżnij się albo zgiń! - jak napisać CV i list motywacyjny

Prowadzi:
monika chodyra, socjolog, coach, trener, manager, ukończyła Studium Coach Executive w GWPS (2009), posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe, od dawna wspiera ludzi w ich rozwoju osobistym, co jest dla niej źródłem i poczucia sensu życia.
Jej motto : „SKUTECZNIE ŁĄCZĘ PASJĘ Z DOŚWIADCZENIEM”

WYGRYWAJ ROZMOWY O PRACĘ !

U nas nauczysz się jak:

  • pokazać się z najlepszej strony
  • jak napisać cv i skuteczny list motywacyjny
  • jak dobrze „sprzedać się” na rekrutacji

zapraszamy już 16 października 2010 (sobota) godz. 10-18

Dla uczestników tych warsztatów PROMOCJA - 1 indywidualna sesja coachingowa tylko 150 zł !*
Dzwoń, rezerwuj, namów znajomych! Tel. 782 - 416 – 382; e-mail: centrum@cpwidnokrag.pl

Cena warsztatu: 150 zł za 1 dzień zajęć.

*Dla uczestników warsztatów PROMOCJA - 1 indywidualna sesja coachingowa 150 zł
za pakiet dla 1 osoby Indywidualna sesja coachingowa - termin do ustalenia indywidualnie z coachem; realizacja sesji coachingowej w ciągu 1 miesiąca od daty warsztatu. Wystawiamy faktury VAT. Ważne, na warsztaty zabierz swoje CV!
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć/zmiany terminu warsztatów bez podania przyczyn.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...