Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Shyshka
Wiem cos o tym, Jas sie dostal do przedszkola, ale to jest loteria.

Oferty z kuratorium? Oferty czego?

A Ty z Pragi Pln? Mam rodzinke na Brodnie.
oferty pracy na stanowisko nauczyciela informatyki

Nie ja z poza WWA
Urodziłam się w Wawie długo moi dziadkowie na Saskiej Kępie mieszkali a teraz dziadka już nie ma a babcia mieszka z nami

Odnośnik do komentarza

Już w najbliższy weekend
14-15 maja Targi Przedszkolaka w Warszawie.
A tam m.in. Kraina Atrakcji, w której czekamy na Was!

Wraz z naszą forumową doradcą Agnieszką Oparą (Dziecko w Centrum.pl) zaproponujemy Wam najróżniejsze atrakcje dla dzieci. Będziemy rysować, lepić, ćwiczyć sztukę origami. Nie zabraknie też nauki przy zabawie. Będzie można również zagrać w grę planszową Pędzące żółwie Wydawnictwa Egmont.

Rodzice będą mieli okazje porozmawiać o przygotowaniu dziecka do przedszkola oraz przedszkolaka do szkoły; a także o pomysłach na edukacyjne prezenty oraz o zabawach wspierających rozwój przedszkolaka.

Czekamy na Was z uśmiechem i balonami!

Mamy dla Was 10 zaproszeń rodzinnych* na targi. Otrzyma je pierwszych 10. nadawców maili nadesłanych na adres redakcja@parenting.pl
W temacie maila prosimy wpisać targi – zaproszenie, a w mailu swój nick z forum.

*zaproszenie rodzinne: 2 osoby dorosłe + dowolna liczba dzieci (zaproszenie upoważnia również do wejścia na odbywające się w tym samym czasie Targi Mieszkaniowe)

Odnośnik do komentarza

Potrzebne pieniądze na operację małej Zuzi.
Więcej o Niej: Historia w skrócie | Zuzanka

Pieniądze będą zbierane m.in. w czasie koncertu

15 maja (niedziela) 2011 r., g. 19:00,
sala im. Henryka Melcera
Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina,
ul. Okólnik 2, Warszawa

W programie:
J. S. Bach, W. A. Mozart, L. Delibes, F. Lehár,
S. Moniuszko, L. Luzzi, T. Kalisz

Wystąpią:
Katarzyna Budnik-Gałązka, Maciej Burdzy, Joanna Gontarz,
Katarzyna Kalisz, Adam Kowalski, Mischa Kozłowski

Pieniądze zebrane w czasie koncertu zostaną przeznaczone
na pokrycie kosztów operacji, rekonwalescencji i rehabilitacji Zuzi.
Będzie można też nabyć prace wykonane techniką origami i z masy cukrowej
z których dochód również zostanie przeznaczony na leczenie Zuzi.


Wstęp wolny

Odnośnik do komentarza

Krotkie podsumowanie targow:
Bardzo sympatycznie, dziecko sie wybawilo, wszyscy przemili, baloniki, itp. Duzo ulotek, kilka przydatnych kontaktow i obserwacji na przyszlosc.
Mam jednak kilka uwag: 1. muzyka byla ZA GLOSNO!!! I za bardzo lupiaca. W pierwszej chwili moj 3-latek bal sie wejsc do srodka. 2. ciasta i ciasteczka nie byly niczym przykryte, wystarczy jedno kichniecie i sprzedajemy zarazki.
Mam nadzieje, ze w przyszlym roku bedzie jeszcze fajniej! :D

www.opowiemcibajke.pl


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4/st/20130225/e/Pola/dt/7/k/5563/s-event.png

Odnośnik do komentarza

Krótkie moje podsumowanie targów: Dla rodziców może być (trochę oferty warsztatowej i kilka przedszkoli). Dla dzieciaków super (musieliśmy aż odpoczywać przed wyjściem tak szalały). Dla specjalistów tragedia (Jako wychowawca zerówki mogłem się zapoznać tylko z ofertą 2 firm meblarskich i kolejki piaseczyńskiej, bo reszta mi nic nie miała do zaoferowania). W sumie więc wizyta udana (ze względu na dzieci) ale ja się zawiodłem. Po co reklamowali się, że to targi skierowane również dla nauczycieli?

Zagraj ze swoim dzieckiem.

 

logo-789x120.jpg

Odnośnik do komentarza

Kidprotect.pl Zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Przy kawie o dzieciach”. Tym razem gościem będzie dietetyk Michał Mularczyk. Odpowie na pytania związane ze zdrową dietą, nawykami żywieniowymi, niepokojami o diety nastolatków - dziewcząt i chłopców, kwestią - „jak jeść zdrowo by nie tyć” oraz „alergiami”.

Wstęp na spotkanie jak zawsze jest wolny i bezpłatny. Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w każdym wieku na kawę i rozmowy w kameralnym gronie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...