Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

No to witam się z tą pustką :Oczko:

chyba sobie trzecią kawę zrobię albo lepiej melisę na uspokojenie.... no tak mnie wkurzyła jakieś pół godziny temu jedna matka dziecka z Damiana klasy, że jeszcze wszystko się we mnie gotuje.....
jestem osoba ugodową i staram się wszystko wyjaśniać ale co tu wyjaśniać z taką, która "wie lepiej" i nie przyjmuje nic innego do wiadomości....
ach, pewnie niepotrzebnie się denerwuję ale tacy ludzie niestety potrafią wyprowadzić z równowagi....

to częstuję Was i kawą i melisą-do wyboru ::):

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anulka
Anya to ja napiję się z Tobą melisy. Nie denerwuj się Kochana, bo śliczna z Ciebie dziewczyna i aż szkoda :Całus:

dziękuję Anulka :Całus:

wiesz sprawa się ciągnie od zerówki-to w sumie nie chodzi o jedną rzecz a całe mnóstwo-ona jest w trójce klasowej i w ogóle ta Cała Nasza Trójca nie przyjmuje sprzeciwów wobec tego co ustali.... ja już nie wytrzymałam i kilka słów powiedziałam co myślę ale to jedynie namiastka tego co we mnie siedzi.... i chyba nie omieszkam na najbliższym zebraniu omówić pewnych kwestii z tym związanych.
Trochę to wszystko zawiłe i długie by pisać ale jak spotkamy się na kawie-bądź melisie ;) to wszystko Tobie opowiem....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
Anulka
Anya to ja napiję się z Tobą melisy. Nie denerwuj się Kochana, bo śliczna z Ciebie dziewczyna i aż szkoda :Całus:

dziękuję Anulka :Całus:

wiesz sprawa się ciągnie od zerówki-to w sumie nie chodzi o jedną rzecz a całe mnóstwo-ona jest w trójce klasowej i w ogóle ta Cała Nasza Trójca nie przyjmuje sprzeciwów wobec tego co ustali.... ja już nie wytrzymałam i kilka słów powiedziałam co myślę ale to jedynie namiastka tego co we mnie siedzi.... i chyba nie omieszkam na najbliższym zebraniu omówić pewnych kwestii z tym związanych.
Trochę to wszystko zawiłe i długie by pisać ale jak spotkamy się na kawie-bądź melisie ;) to wszystko Tobie opowiem....
zbierz podpisy i usuńcie ją z trójki klasowej...
a kawę możemy zrobić np. w czwartek bo lekarka twierdzi, że Maja zdrowa i może chodzić do przedszkola:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Anulka my chcemy całą trójkę klasową zmienić.... bo one wszystkie takie... :Oczko: strasznie problemowe są.

W czwartek to Kochana chyba nie dam rady bo Damian kończy lekcje o 11:30, do domu na obiad i później idzie na zajęcia z gimnastyki umysłu na 1,5h tak więc póki gdziekolwiek bym dojechała to raptem miałabym może 20 minut na szybkie wypicie kawy i musiałabym wracać.... ::(:
piątki pewnie odpadają bo to już niemalże weekend się zaczyna.... to może jakoś przyszły tydzień? Poniedziałek, wtorek? ::): Damy radę? :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Witam z :kawa:

pogoda dzisiaj butelkowa....
a ja oczywiście-żeby nie było tak łatwo-muszę iść na pocztę, jechać po kopię dokumentacji medycznej, w międzyczasie zrobić obiad i później jeszcze wizyta u lekarza. Ech, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce....

miłego dnia dla Was :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Na zakażenie onkogennym typem wirusa HPV, a co za tym idzie na zachorowanie na raka szyjki macicy narażona jest każda kobieta. Rak szyjki macicy stanowi duże zagrożenie dla zdrowia kobiety, ale profilaktyczne badania, właściwa diagnostyka oraz szczepienia na wirus HPV powodują, iż można temu schorzeniu zapobiec.

Przychodnia Babka Medica w trosce o zdrowie obiety zaprasza przez cały październik do udziału w specjalnej ofercie profilaktyki zdrowia.
Polecamy szczepienie HPV w super promocyjnej cenie 300 zł (cena regularna 430 zł).

W specjalnej różowej ofercie również: pakiet badań Test HPV 14 i 37 z genotypowaniem, testy predyspozycji genetycznych do nowotworu piersi i jajnika oraz cytologia jednowarstwowa.

Więcej informacji o programie profilaktyki raka szyjki macicy na stronie Babka Medica oraz STOP rakowi szyjki macicy. Nie czekaj - zaszczep się!

Odnośnik do komentarza

Nikogo nie ma ale może zwabię Was zapachem :kawa: i tak w ogóle witam ::):

ja już od 2 godzin na nogach bo musiałam Damiana wyprawić na wycieczkę klasową. Właśnie pojechali. A Weronika tak zmęczona porannym wstawaniem, ze leży na podłodze i już się jej oczy kleją....
mi też się kleją więc idę posmakować również kawy ::):

buziaki :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

środa, 01 wrzesień 2010 Rusza rekrutacja na trzecią edycję Koła Gospodyń Miejskich! Zapisy [EMAIL="ania@fundacjamama.pl"]ania@fundacjamama.pl Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz mieć włączony Javascript by go zobaczyć Od 3 października rusza III edycja Koła Gospodyń Miejskich.
Uwaga. – liczba miejsc ograniczona! :-)


Będziemy spotykać się po to, aby rozmawiać o naszych doświadczeniach godzenia roli matki z byciem kobietą aktywną domowo i zawodowo. Będzie to dobry moment, aby odmityzować przemilczaną pracę domową kobiet. Poczuć wsparcie i oddech innych matek. Podzielić się doświadczeniami dotyczącymi dobrych i przykrych szefów. Pracy na etat, pół etatu i dziesięciu etatów łącznie.

Chcemy podczas spotkań stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i pewności.
Aby mamy ,które nie wróciły, wrócił lub zamierzają wrócić na rynek pracy poczuły się dobrze. Aby w naszej grupie dzieliły się swoimi radościami lub wątpliwościami z podjętych decyzji. Na pewno każda mama będzie miała na to swój czas.

Jeśli chcecie uczestniczyć uczestniczyć w zajęciach konieczne są zapisy- zajęcia przez pierwsze dwa tygodnie będą miały charakter otwarty, czyli można zostać zachęconym przez koleżankę i dołączyć do grupy. Później zamkniemy grupę po to, aby czuć się w swoim towarzystwie bezpiecznie.
Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres [EMAIL="ania@fundacjamama.pl"]ania@fundacjamama.pl Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz mieć włączony Javascript by go zobaczyć
W zgłoszeniu prosimy abyście napisały kilka słów o sobie w tym:
- wasz zawód
- w jakim wieku macie dzieci
Termin: środa w godzinach 10.00-12.00
Ilość spotkań: 8.
Miejsce to Fundacja MaMa, ul. Starościńska 1/3 m.3 Warszawa (pięć minut od stacji Pole Mokotowskie)

Koszt zajęć wynosi 150zł płatne z góry przed rozpoczęciem zajęć na konto Fundacji MaMa.
Ilość mam w grupie to maksymalnie 10 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Ważne jest to, że na zajęcia zapraszamy też wasze dzieci.
Uwaga. Nie zapewniamy opiekunki, dzieci będą z mami na sali.
Rozkład zajęć:

1. 6.010.10 Przedstawienie się uczestniczek, zapoznanie, omówienie pracy w grupie i celów Koła Gospodyń Miejskich.
2. 13.10.10 Lista czynności domowych. Stworzymy listy i definicje „pracy domowej”.
Porozmawiamy np. o tym, jak stworzyć listę, aby włączył się do niej partner, maż. Skonfrontujemy się z naszymi oczekiwaniami.
3. 20.10.10 Jak dzielić się obowiązkami domowymi? Elementy negocjacji. Podczas spotkania będzie z nami psycholożka. Razem postaramy się wypracować najlepsze dla nas i naszych rodzin metody rozmowy i perswazji.
4. 27.10.10 Czy naprawdę muszę piec mazurka na święta? Zastanowimy się, co damy radę odpuścić i z czego możemy zrezygnować, aby być bardziej szczęśliwą. Porozmawiamy o micie „Super mamy”, naginaniu naszych potrzeb i naszych priorytetach.

5. 3.11.10 Role. Spiszemy ile i jakie pełnimy role w życiu. Zastanowimy się, kim się obecnie czujemy najbardziej.
6. 10.11.10 Równowaga w pracy i w życiu prywatnym. Czy w ogóle istnieje? Porozmawiamy o tym jak łączymy życie zawodowe z prywatnym. Omówimy nasze sposoby radzenia sobie z sytuacja bycia na urlopie, zostania z dziećmi w domu, powrotem do pracy, inna wybrana drogą
7. 17.11.10 Prawne rozwiązania sytuacji gospodyń domowych. Kampania „ZROBIONE - ZAPŁACONE, czyli Praca domowa Kobiet - jak ja wynagradzać?". Przewidujemy na tych zajęciach inspirującego gościa.

8. 24.11.10 Zakończenie zajęć. Każda z nas napisze list do partnera i dzieci dotyczący pomysłów na szukanie równowagi w podziale prac domowych.
Koordynatorka od strony Fundacji MaMa: Anna Pietruszka-Dróżdż
[EMAIL="ania@fundacjamama.pl"]ania@fundacjamama.pl

Odnośnik do komentarza

Małgosia
kochane 22.10 wieczorem planujemy babskie, parentingowe, warszawskie wyjście
idziecie?

super :Śmiech:
tylko chyba nie dam rady.... ::(: przylatuje moja siostra do Polski i będzie kilka dni u mnie, rodzice też.... no chyba żeby udało mi się wyrwać na chwilę... a o której i gdzie planujecie? Termin już nie ulegnie zmianie? :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Raz w miesiącu w Kinie Luna i w Kinie Wisła w Warszawie odbędą się wyjątkowe Koncerty w kapciach, skierowane do wszystkich dzieci bez podziału na grupy wiekowe i całych rodzin.

Dla najmłodszych czeka specjalnie przygotowane miejsce zabaw.

Podczas pierwszego koncertu gościć będziemy solistów UMFC w Warszawie, dowiemy się kto to jest śpiewak i pianista, na czym polega praca muzyków, oraz co to jest trema. Będziemy mieli okazję zobaczyć jak soliści przygotowują się do koncertu i wytłumaczymy dlaczego bije się brawo.

Nie zabraknie też pięknej muzyki która ucieszy ucho każdego.
Głównym celem jest zaprzyjaźnienie się z muzyką wykonywaną na żywo, poznanie pracy artysty z bliska.
Dla podkreślenia wygody i swobody podczas muzycznych audycji zapraszamy wszystkich chętnych w kapciach

"Magiczna Pozytywka"
24 października - Kino Luna godz. 10.30 - rezerwacja biletów 22 621 78 28
6 listopada - Kino Wisła - rezerwacja biletów 22 839 23 65
Koncert trwa około 45 min.
Cena: 15 zł w przedsprzedaży

http://parenting.pl/screeny/koncert

Odnośnik do komentarza

anya
Anulka a może jutro jakiś spacer po Ursynowie przy pięknym słoneczku? :Śmiech: i ewentualnie zahaczymy o jakąś kawiarnię ::):

Skarbie przepraszam, że milczę, ale od soboty mam gości w domu. Mama została do jutra jeszcze i dopiero w środę mam czas na kawę. W czwartek jadę z Mikusia klasą na warsztaty plastyczne między 9.20 a 12.30 i też mnie nie będzie, więc albo piątek, albo środa.:Kiss of love:

A co do spotkania to ja chętnie. Na ten moment termin pasuje i mam nadzieję, że tak zostanie.

Odnośnik do komentarza

Anulka nie ma sprawy :Całus: poza tym Damian wieczorem powiedział, że źle się czuje i głowa go boli-okazało się, że ma gorączkę. Chyba w ogóle jakaś grypa żołądkowa panuje u nich w klasie bo dzieci po kolei zaczynają mieć te same objawy.... zobaczymy jak będzie jutro-nawet nie wiem czy pójdzie do szkoły... ehh

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...