Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ens93
Marzenka91
Założyłam tajna grupę i tylko ja mogę was dodać do niej by nikt inny się o nas nie dowiedział jeszcze jest tajna i wiemy o niej tylko my więc się nie bójcie :)

Podasz mi swojego maila? Bo tu z telefonu nie mogę wysłać wiadomości bo ucina mi okienko i przycisk wyslij


kalinowskam311@gmail.com

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Marzenka91
Ens93
Marzenka91
Założyłam tajna grupę i tylko ja mogę was dodać do niej by nikt inny się o nas nie dowiedział jeszcze jest tajna i wiemy o niej tylko my więc się nie bójcie :)

Podasz mi swojego maila? Bo tu z telefonu nie mogę wysłać wiadomości bo ucina mi okienko i przycisk wyslij


kalinowskam311@gmail.com

Wysłałam już dane :) czekam na przyjęcie

Odnośnik do komentarza

~Magdalenna
Hej, jestem w 5 tygodniu ciąży i mam plamienia czy też miałyście podobnie? Boję się strasznie.

To może być niedomoga lutealna, za mało progesteronu, zdarza się tak czasem. W mojej pierwszej ciąży plamienia niestety nie zwiastowaly nic dobrego, ciąża obumarla, ale nie ma na to reguły. Idź do lekarza, on doradzi ci co i jak i zbada :)

Odnośnik do komentarza

~Magdalenna
Hej, jestem w 5 tygodniu ciąży i mam plamienia czy też miałyście podobnie? Boję się strasznie.

Ja miałam w zeszłym tygodniu 5 tydzień i zaczęłam plamić i brzuch mnie lekko bolał. Poszłam na USG. Okazało się, że jest pęcherzyk i na razie wszystko ok. Później plamienie przeszło. Wczoraj znowu lekkie i w dole brzucha ciągnięcie. Dzisiaj już spokojnie. We wtorek Idę na USG żeby sprawdzić czy wszystko dobrze.

https://www.suwaczek.pl/cache/6c1e114ce3.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja z dwoma kreseczkami! Jestem przeszczęśliwa, już zaczęłam wyprawkę wybierać :P Sam wózek już od pół roku wybierałam i nie mogłam się doczekać aż w końcu się uda :0 Zastanawiam sie kiedy najlepiej to muuvo quick kupić, ale jeszcze dam sobie kilka miesięcy :P A Wy już też o tym myślicie? :D Jestem strasznie podekscytowana :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...