Skocz do zawartości
Forum

Coraz mniej czasu, a prezentu nadal nie ma


Gość Magdaś34

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdaś34

Z okazji zbliżających się świąt szukam jakiegoś prezentu dla siostry. Nie chcę kupować czegoś, co będzie totalnie nieprzydatne. Dlatego poszukuję skutecznych urządzeń dla alergików. Zarówno moja siostra, jak i jej mąż męczą się z roztoczami, które nie dają im żyć. Odwieczny katar, łzawienie oczu i męczący kaszel są nie do zniesienia. Temat alergii jest dla mnie czarną magią, więc proszę o Waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli miałabym coś zasugerować, to najlepiej podaruj im oczyszczacz powietrza. To urządzenie jest naprawdę skuteczne, bo pozbywa się roztoczy unoszących się w całym mieszkaniu. Ewentualnie mogłabyś sprezentować im pościel antyalergiczną, wydaje mi się, że także by ich to ucieszyło.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdaś34

Hmm a co powiecie o odkurzaczu dla alergików? Może byłby bardziej przydatny. Oboje mają świra na punkcie sprzątania. W końcu to jedyny sposób, żeby pozbyć się roztoczy. Cena nie stanowi problemu, bo zawsze można zrobić prezent składkowy.

Odnośnik do komentarza

Odkurzacz na pewno jakiś mają, więc drugi raczej zbędny, a oczyszczacza raczej nie posiadają, a zapewne planują go kupić "kiedyś", bo to droższy wydatek. A każdy alergik powinie go mieć. Dlatego uważam, że w tej sytuacji lepszy prezentem byłby oczyszczacz :)
Wszystkich roztoczy nie pozbędziemy się za pomocą odkurzacza ;). Za to oczyszczacz zrobi tu dobrą robotę i on je w większości wyeliminuje :)

Odnośnik do komentarza

Dobór odpowiedniego odkurzacza antyalergicznego nie jest łatwy. Sama miałam z tym problem. Należy zwrócić szczególną uwagę na reemisję kurzu, a nie sugerować się jedynie nazwą... Producenci używają wielu chwytów, żeby tylko zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Dlatego nazwy hepa czy wodny, nie zapewniają skuteczności urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość JoannaDark

Dokładnie. Dobrze napisane. Producenci coraz częściej chcą wcisnąć nam produkt, który nigdy nie stał obok urządzenia antyalergicznego. Według mnie przed zakupem warto zorientować się w temacie. Dlatego ja bardzo często korzystam z bloga, który jest zawarty na stronie alSOS. Informacje, które tam zamieszczają są weryfikowane przez alergologów, a nie wyssane z palca.

Odnośnik do komentarza

Teraz w sieci mozna znalezc bez problemu prezenty na praktycznie kazda okazje, a to wszystko w pelnym komforcie swojego domu .. pare klikniec i na drugi dzien paczka czeka pod drzwiami. Podarowanie komus ciekawego upominka przeciez nie zawsze musi sie rownac jakiejs specjalnej okazji. Natomiast dosc specyficznym zajeciem wymagajacym duzej cierpliwosci jest dbanie o swoja brode .. wiem to sam z doswiadczenia. Sam efekt jest wart tej ceny. Jesli szukasz prezent dla brodacza to dobrym miejscem do odwiedzenia bedzie - https://afterbarber.pl gdzie sprzedaja produkty kierowane wlasnie dla naszego grona. Co ciekawe wysoka jakosc idzie w parze z rozsadna cena .. co uwazam jest dobre dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Łee, ja to mam problem co okazję, co kupić i to większości członków mojej rodziny ;D . Teraz na przykład zbliżają się urodziny koleżanki i też pomysłu nie mam.. To znaczy wiem jedynie, że Kasia zapisała się na jakieś kursy doszkalające z gotowania i że będzie potrzebowała nowego lepszego wyposażenia. [reklama usunięta] jakie noże kuchenne mogłabym kupić, ale nie wiem czy to dobry prezent. Podobno noże symbolizują rozłąkę, to prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość Majka223

Dla alergika super prezentem jest porządny odkurzacz, sama taki dostałam od rodziny i bardzo mnie ucieszył, akurat wybrali model pionowy Ergorapido Allergy, sprawdza się super, wygląda również fajnie, ma 3 tryby mocy, radzi sobie i z kurzem i z sierścią, nic się z niego nie wysypuje jak to czasem w workowych odkurzaczach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...