Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sylwianka

Czy figurena slim będzie dobra na odchudzanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwianka

Zabieram się za siebie i rozpoczynam kuracje odchudzającą. Wybrałam już dietę i opracowałam plan treningowy ostatnio rzeczą jaką chce zrobić to dobrać jakiś konkretny suplement. W internecie znalazłam kilka ale najbardziej odpowiada mi Figurena Slim. Co o tym myślicie? Macie jakieś doświadczenie z tym suplementem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwonka33

dziś kupiłam na figurena.pl więc o efektach jeszcze napiszę...ale koleżanka zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pamela

odchudzałam się razem z tym preparatem i muszę przyznać że jest warty swojej ceny. Zauważalnie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej i hamuje apetyt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iwonka33

Pierwszy miesiąc z figureną i 6 kg mniej :) Rewelacja tyle w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zosiaaa

pierwszy miesiąc za mną i muszę powiedzieć że jest w szoku jak fajnie zadział na moje odchudzanie preparat figurena slim. Nie wierzyłam do końca że tak dobrze może wspomóc odchudzanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aniawi

dziewczyny, a jest jakiś dostępny rabat na figurene? Oprócz tej promocji 2+1 gratis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zosia2

Koleżanka zachęciła mnie do spróbowania figureny przy odchudzaniu i nie żałują faktycznie dużo pomaga szczególnie w hamowaniu łaknienia i przyśpieszeniu spalania tkanki tłuszczowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...