Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zakochana

Sierpnióweczki 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny 🙂 U mnie pracowite tygodnie. Właśnie temat pracy na tapecie. Nie dość, że postanowiłam rozwijać się w fotografii to w dodatku moja najlepsza koleżanka utrzymuje się od 3 lat z opcji biznesowej oriflame, zarabia co 3 tygodnie 7000zl i w końcu mając czas zaczęłam z nią działać, bo u mnie podobna sytuacja, umowa przestała trwać z dniem 31.11, a nie wyobrażam sobie wrócić do pracy i zostawić małego w żłobku, bo te godziny pracy są naprawdę słabe 😞 Dlatego do lipca mam cel awansować na poziom menadżera i zarabiać 2 tys, a do końca roku już całkowicie podwyższyć poziom. Zapewne kilka lat temu bym się na to nie zdecydowała, bo nie miałam czasu, ale teraz sama myśl o pracy po 12h na zmiany w turystyce... przyprawia mnie o dreszcze. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana i chciałaby tez zacząć się rozwijać z oriflame w opcji biznesowej, a nie latania z katalogiem to mogę Wam przedstawić szczegóły 🙂 

A u nas alergia pokarmowa, musieliśmy jednak przejść na nutramigen, bo nawet Latopic nie pomagał na plamy 😞 Mleko + zagęszczać bo ulewal z 60ml mleka po jedzeniu. Jest coraz lepiej, ladnie przybiera i nie mamy problemów brzuszkowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cyśka nie wiedziałem że Oriflame jeszcze istnieje 😊 w moich stronach słuch bo nim zaginął, podobnie jak o Avon. Ale widocznie jeszcze się kręci i to całkiem nie źle.

Nie wiem na czym polega opcja biznesowa, ale życzę ci żeby udało się rozkręcić dobre zarobki 👍

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beza33

Cyśka powodzenia żeby się udało wszystko tak jak chcesz. My też meczymy się z atopowka w czwartek kontrola u dermatologa. Chociaż zastanawiam się nad zrobieniem badań panel atopowy i może by wyszło na co jest konkretnie uczulona. Mleko pije już ponad miesiąc i szału nie ma. Już niewiem co mam robić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna13

Cyśka ja to bym bardzo chetnie chciała dostac katalog bez zobowiązan ,logowan itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna13

Cyśka ja to bym bardzo chetnie chciała dostac katalog bez zobowiązan ,logowan itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AlfaiOmega
6 godzin temu, Cyśka11 napisał:

Cześć dziewczyny 🙂 U mnie pracowite tygodnie. Właśnie temat pracy na tapecie. Nie dość, że postanowiłam rozwijać się w fotografii to w dodatku moja najlepsza koleżanka utrzymuje się od 3 lat z opcji biznesowej oriflame, zarabia co 3 tygodnie 7000zl i w końcu mając czas zaczęłam z nią działać, bo u mnie podobna sytuacja, umowa przestała trwać z dniem 31.11, a nie wyobrażam sobie wrócić do pracy i zostawić małego w żłobku, bo te godziny pracy są naprawdę słabe 😞 Dlatego do lipca mam cel awansować na poziom menadżera i zarabiać 2 tys, a do końca roku już całkowicie podwyższyć poziom. Zapewne kilka lat temu bym się na to nie zdecydowała, bo nie miałam czasu, ale teraz sama myśl o pracy po 12h na zmiany w turystyce... przyprawia mnie o dreszcze. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana i chciałaby tez zacząć się rozwijać z oriflame w opcji biznesowej, a nie latania z katalogiem to mogę Wam przedstawić szczegóły 🙂

Srutu tutu. Nikt już nie kupuje tego szajsu. Jest mnóstwo dobrych, ekologicznych kosmetyków w o wiele atrakcyjniejszych cenach. Bajek Ci koleżanka naopowiadała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia888

Cysia fajnie że masz pomysł co będziesz dalej robić.

Julcia też pije nutramigen, ale mimo to ulewa.

Wczoraj podałam córce dynie po raz pierwszy zajadała, także powoli ruszamy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...