Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zakochana

Sierpnióweczki 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fryzjerka

Ja juz zainstalowałam aplikacje ciażową na telefon, zaczełam brac kwasfoliowy, żelazo i magnez.
Kolejnym moim objawem oprócz senności jest ciągłe pragnienie picia wody... Nie mogę się doczekać pierwszego usg zeby zobaczyć tą kropeczke....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Night...

Ja usg będę miała dopiero 21.12...nie wiem czy wytrzymam ale wczoraj nie było jeszcze nic widać i nie chce się znów zawieść...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Umówiłaś się już Fryzjerka na wizytę? Miałam poczekać jeszcze 2 tygodnie ale umówiłam się za tydzień, bo dłużej już nie wytrzymam. Jakoś jak nigdy boję się ciąży pozamaczicznej, choć niby nic mnie szczególnie nie boli. Chcę już widzieć gdzie jest pecherzyk. W poprzedniej ciąży sprawdziłam że byłam 6tydz.2d i już serduszko było choć wg usg był to 5t5d.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Night...

Do mnie dalej nie dociera to wszystko chyba dopiero jak zobacze fasolka na usg... Nawet boję się z kimkolwiek dzielić wiadomościami no. Chyba nie bardzo w to wierzę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fryzjerka

Jeszcze sie nie umowilam. Ale w nastepny wtorek chyba sie wybiore bo tez juz sie doczekac niemoge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Ja też jeszcze nikomu prócz męża nie powiedziałam. No i wam oczywiście:) Sama nadal trochę w to nie wierzę, początki są zawsze takie dziwne. Niby się człowiek cieszy ale boi się tym szczęściem dzielić. Ja mam teraz chorą atmosferę w pracy i wolałabym powiedzieć jak już będzie trochę pewniejsza ta ciąża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MaZos1

Cześć Dziewczynki!
Wczoraj zobaczyłam cień cienia cienia, dzisiaj już tylko bladzioch. Termin @ mam na wtorek, więc wszystko jeszcze niestety może się zdarzyć. Ale liczę jednak na to, że dotrwamy razem do sierpnia. Ewentualny mój termin to 13.08 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Night...

Ja nie wiem właśnie jak z praca... To moje pierwsze dziecko i lekko panikuje... Mam dość fizyczna pracę w sklepie... Wiecie wykladanie towaru, przebudowy, stres związany z trudnymi klientami... Nie wiem jak to się pogodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 1 trymestrze to lepiej się nie przemęczać. Ja leże od czwartku w szpitalu. Jutro maja robić kolejne usg czy płyn koło jajnika zniknął. Ogólnie czuje się dobrze bo wyleżałam się za wszystkie czasy w szpitalu i wypoczełam wiec mam nadzieje maluszek ma się dobrze :) dziś zaczeam 6 tydzien także może jutro będzie biło już serduszko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

MaZos1 super, trzymam kciuki żeby @ małpki nie było ;)
Lili to dobrze, że odpoczywasz, szkoda tylko że nie w domu. Ja jak leżałam na patologi ciąży to się tyle różnych historii naoglądałam, to nic przyjemniego. Jedyny plus był taki że
kilka koleżanek zyskalam, bo utrzymujemy kontakt do dziś.
Night dziecko jest najważniejsze, zależy jaką masz atmosferę w pracy. Jeśli jest szansa to po potwierdzeniu lepiej poprosić o możliwość zmiany zakresu tak aby wyeliminować noszenie ciężarów, to nawet jest gdzieś w przepisach. Jeśli chodzi o stres to niestety chyba tylko pozostanie w domu pomoże. Najbardziej uwielbiam te wszystkie porady- w ciąży najważniejszy jest spokój, unikaj stresu itp.- jak to robić kiedy codziennie będąc w pracy masz ochotę wyskoczyć przez okno. Mam już doła, że jutro muszę tam iść. Myśl o tej kropeczce w środku trzyma mnie tylko przy tym żeby odganiac złe myśli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Night...

MaZos1 ja tez trzymam kciuki zrób test i się pochwal koniecznie.
Lili trzymaj się i nie daj się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Night...

Kurcze jadę pociągiem w delegację i pisze do Was a tu pół posta mi ucina...
Zakochana trzymaj się w tej pracy i w chwilach zwątpienia myśl o fasolce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Laski!
Dziś test pokazał już konkretne II kreski :) No to teraz już tylko będę się modlić żeby dorwać do sierpnia :) Ależ się cieszę!

Co do postów - ucina zawsze jak wstawiacie emotke więc lepiej nie używajcie ich i będzie git!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny :) ja jestem już po radości z 2 kresek, po pierwszej becie (250) i drugiej (4500), którą robiłam w ostatnią środę. W piątek byłam u lekarza i zobaczyłam tylko pęcherzyk... Trochę było mi smutno, że nic więcej, ale pani doktor mówi, że to zupełnie normalne. Idę na kolejną wizytę w piątek i trzymam kciuki żeby zobaczyć lokatora i serduszko :))
Mam teraz każdego dnia trochę mdłości i pobolewa mnie podbrzusze, identycznie jak podczas miesiączki, czasem nawet dość boleśnie, ale przeżyję. Mój Dzidziak jest na przełomie 5 i 6 tygodnia.
Będziemy się meldować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzis wyszlam ze szpitala. Płyn okazał sie byc całkiem normalny przy ciazy, tak ginekolog powiedział. Pęcherzyk mierzy 16mm i jest na przełomie 5-6 tydzień. Kolejnacwizyta na 20 grudzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Witam nowe mamusie :) Super MaZos1 że są kreseczki wyraźne, trzymam kciuki, tym bardziej że podczytywalam czerwcowki na początku i chyba kojarzę twój Nick.
Zresztą wszystkie trzymamy kciuki za siebie i inne :)
Dobre wieści od Was przynajmniej poprawiają mi humor ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana cóż za pamięć! To byłam ja - coś poszło nie tak i tak moja radość wtedy trwała tylko tydzień :/ Dlatego cieszę się że tym razem się udało i mam szczerą nadzieję że już obędzie się bez niespodzianek.

lili05 dobre wiadomości! Super! Mamy wizytę w ten sam dzień :)

Arlusiek witamy :) Ładna beta :) no i trzymam kciuki żebyś na kolejnej wiżycie zobaczyła serduszko!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Ja w 6 tyg. Już widziałam zarodek i serduszko biło. Wszystko zależy od długości cyklu i dnia poczęcia. Czasem dopiero w 7 tyg widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...