Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zakochana

Sierpnióweczki 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Ja jeszcze nie byłam, to moja trzecia ciąża i wolę iść dopiero jak będzie serduszko już można usłyszeć. Wcześniej to było w 6 tyg. Więc i teraz tak się wybieram. Staram się narzazie podchodzić do tego spokojnie choć to trudne. Wiem, że jak już zobaczę usg to zacznę znów wszystko analizować i sprawdzać czy w normie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fryzjerka

Hej dziewczyny... to i ja sie pochwale, tydzien temu zrobilam test i mam 2 kreski:) tez chce wybrac się do lekarza w 7 tygodniu jak juz serduszko sie pokaże. Zastanawia mnie tylko jak z konfliktem syrologicznym. Mam córke 2 letnią i jak bylam w 6 tygodniu to mialam plamienia i podano mi zastrzyk z innmunologlobiny, ciekawa jestem czy przy drugiej ciazy podają tez ten zastrzyk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Witaj Fryzjerka :) Ja też mam konflikt, po pierwszym porodzie dostałam zastrzyk i to chyba się tylko raz podaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Witaj Fryzjerka :) Ja też mam konflikt, po pierwszym porodzie ponoć dostałam zastrzyk i to chyba się tylko raz podaje. Ale badać trzeba poziom przeciwciał w ciąży, to lekarz Ci wszystko resztę na wizycie na pewno wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolaaaa

Hej dziewczyny, zaczynam jutro 6 tydzień. Kalkulator ciąży również pokazuje datę na 1 sierpnia . Wczoraj byłam na wizycie i potwierdził lekarz ciążę, na razie widoczny pecherzyk beta z niedzieli to 1133mlu. Bardzo się cieszę i mam nadzieję że będzie wszystko w porządku, moja poprzednia ciążę poronilam samoistnie w 7 tygodniu i bardzo się zalamalam. Trzeba iść do przodu, jak u was ? Jutro idę na badania typu krew mocz beta i został mi przepisany Duphaston.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Cześć :) fajnie że dołączasz do nas :) jak tak czytam to już też bym chciała być po wizycie. Od kilku dni próbuje dodzwonić się do mojego lekarza żeby umówić wizytę, kiedyś zawsze oddzwaniał :/ jak się do końca tygodnia nie uda to będę musiała iść gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolaaaa

Moim zdaniem nie ma na co czekać. Lepiej iść i uspokoic się widząc, że wszystko jest w porządku niż czekać i niepotrzebnie się stresować. Kolejna wizytę mam za dwa tygodnie i mam nadzieję że usłyszę już bijące serduszko:-)
Jak z waszymi objawami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fryzjerka

Ja jestem strasznie śpiąca, nie wiem czy to ciaza czy pogoda, hehe... ale usneła bym na stojąco :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolaaaaa

Macie bóle w dole brzucha? Tak jak przed miesiączką ? Ja niestety mam podobno chodzi to o rozciąganie macicy dlatego boli ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fryzjerka

Karolaaaaa myślę, że to za wcześnie na rozciąganie macicy, ale moze zapytaj u lekarza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolaaaa

Pytałam, stwierdził że może oznaczać to rozciąganie macicy bądź coś niepokojącego dlatego przepisał Duphaston

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Ja miałam bóle tylko w okolicach dnia kiedy miał być okres. Teraz tylko czasem coś zakłuje. W ogóle jakoś tak mało ciążowo się czuję, wcześniej to zawsze miałam wyczulony węch już przed spodziewana @, a narazie to tak normalnie wszystko. Jedyne co to spać mi się ciągle chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem w 5 tygodniu :) beta z poniedziałku 1221 :) Też nie mam jakos typowo objaw ciąży. Jutro mam wizyte u ginekologa i może już zobacze pęcherzyk,bardzo bym chciala. Te oczekanie z wizyty na wizyte dłuży się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Cieszę się Lili że jesteś spokojniejsza już z tą będą i rośnie jak trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Jak wam minął dzień dziewczyny? Ja dziś na dwa razy prawie zaslablam w pracy, akurat ostatnio jest u nas dużo emocji i nikt tego nie zauważył, bo bym się musiała tłumaczyć. Mam nadzieję, że to nie będzie się powtarzać. Przyznam że się przestraszyłam, w ogóle nadal słabo się czuję :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzis wyladowalam w szpitalu na obserwacji w sprawie tego plynu kolo jajnika. Ogolnie dobrze sie czuje tylko chwilami kluje mnie w tym jajniku.. Dzis lekarz zobaczyl na usg pecherzyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

I jak Lili po badaniach, myślę o was. Mam dziś mdłości i okropnie boli mnie głowa:( nie wiem na ile to z ciąży a ile że stresu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj robili usg i niby teraz plyn po lewej stronie jest na pol centymetra. Dziwne mi sie to wydaje bo na usg co bylam wczesniej u Ginekolog plyn byl po prawej stronie. I ta prawa strong mnie boli, nie lewa. Dali mi nospe I ten duphaston I czekam..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...