Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie mialam sen , ze beda bliźniaki, mam nadzieje ze moj sen nie okaże sie proroczy :) co do zeli i paznokci, jest wiele kobiet które robia w czasie ciazy, pozniej tylko przed porodem trzeba sciagnac przynajmniej u mnie w szpitalu tego żądają. Ja tez sobie sama robie, chociaz ostatnio dostalam uczulenia i musialam zrezygnować na jakis czas zeby palce wyleczyc

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3o3e3k5513inb5.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) ja od wczoraj na L4, więc leżę i oglądam grę o tron po wielu latach namawiania mnie przez znajomych, że warto. I faktycznie polecam :D

Trochę to już chyba paranoja, ale co dwa dni badam betę, chyba dla swietego spokoju, bo nie dostałam takiego zalecenia od ginekologa. No i póki co wszystko ok, dziś ok 4000, wszystko rośnie ksiazkowo.

No ale i tak ciągle słyszę, że z moją wadą macicy muszę się nastawić na wszystko. Swoją drogą, niby 0.4% kobiet na całym świecie ma macice dwurozna. I akurat trafiło na mnie i moją przyjaciółkę :) ona tez urodziła, potem poronila i niedawno znowu urodziła, dość szybko po poronieniu. Jest to dla mnie wielka nadzieja, że mnie spotka to samo.

Miłego popołudnia :*

https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnikgnn7zxnm5p.png

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkha0024euahxb.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :-) ja też na l4 siedzę i odpoczywam dziś powiedziałam w pracy o ciąży było zaskoczenie gratulacje i ściskanie....Myślałam że będzie gorzej. I teraz pora na moich rodziców....są blisko i nie da się ukryć ciąży. Tak więc może w niedzielę przy obiedzie... :-) a Wy już mówiłyście o ciąży?

Odnośnik do komentarza

Ja o ciąży powiem szefowej w przyszłym tygodniu po wizycie u lekarza, a pozostałej ekipie po badaniach prenatalnych czyli przed świętami. Rodzinie zamierzamy powiedzieć w święta, będzie to dla nich niespodzianka, tym bardziej, że będzie to już 3 m-c, no jedynie, że nie wytrzymam do tego czasu i się zwyczajnie wygadamy :)

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nikomu nie mówiłam. Rodzinie powiem chyba po pierwszej wizycie jak się potwierdzi ze wszystko jest Ok. A w pracy..sama nie wiem kiedy.
A można wiedzieć dlaczego jesteście na l4? Tak po prostu czy były jakieś wskazania?

Pytam bo sama się zastanawiam...z jednej strony czuje się fatalnie (mdłości,wymioty) a z drugiej nie chce jeszcze żeby w pracy wiedzieli..plus mam prace biurowa wiec nie jest jakaś mega obciążająca..

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na zwolnieniu bo się lekko przyziebilam i wolałam nie doprawiac się...pracę mam nie za ciężką bo jestem muzealnikiem. Ale postanowiłam odpocząć szczegolnie teraz w tych najwazniejszych tygodniach. A z glukoza to niestety ten proszek się pije....sama w poniedziałek robię badania i pytałam sie w laboratorium co i jak...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Natalia to nie jest ta glukoza. Teraz masz tylko skierowanie na cukier a to co się pije to krżywa cukru i robi się w drugim trymestrze.

Ja w pracy mówiłam kierownicze, koordynatorce i najbliższej wspolpracowniczce. Reszta się dowie po wizycie u gina czyli we wtorek ;)

Poza tym oprócz męża to przyjaciółka wie. Rodzinie chcemy powiedzieć około Mikołajek, fajnie by było w święta ale nie wytrzymam do tego czasu, już muszę się pilnować żeby nie chlapnac czegoś okolociazowego ;D

Odnośnik do komentarza

Oprócz mnie, córki (3 letniej) i męża nikt nie wie. Idziemy na sesje świąteczna 28 listopada i mamy zamiar zrobić zdjęcia pamiątkowe gdzie Madzia będzie miała napisane „będę starsza siostra”. I ta sama bluzeczkę i spódniczkę nałożyć w wigilie i powiedzieć w ten sposób wszystkim.
Czekam na wizytę 4 grudnia czy wszytko będzie wporzadku i od stycznia dopiero pójdę na zwolnienie. A w pracy powiem po wizycie ze będę chciała od nowego roku iść na l4 żeby ich z dnia na dzień na lodzie nie zostawić.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewiczy
Właśnie się zarejestrowałam na badania prenatalne na 19 grudnia, stres ogromny żeby tylko wszystko wyszło ok, aby dzidzia była zdrowa:)
Natalia, ja dostałam już skierowanie na krzywą cukrową, bo glukoza na czczo według mojego lekarza za wysoka i już będę musiała pić to niedobre świństwo fujjj :(
Na L4 jestem już od początku bo po poronieniu strach, żeby tym razem dzidzia spokojnie się zadomowiła w brzuszku. Na miesiąc po świętach będę musiała wrócić do pracy bo będzie dużo się działo, ale od lutego jestem już umówiona z szefową, że znikam z życia zawodowego.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpfcemzzvz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/1usai09k65aasa5f.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:) Jestem w pierwszej ciąży, 8 tydzień, termin wypada na 5 lipca, więc pozwoliłam sobie dołączyć. 2 tygodnie temu byłam na USG i było widać tylko pęcherzyk, dziś idę kolejny raz i strasznie się stresuję czy będzie serce słychać i widać zarodek. Na początku 6 tc miałam betę na poziomie 3 tys., wczoraj już 88 tys., więc mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Z dolegliwości mam tylko zawroty głowy, wrażliwość na zapachy i ogromna senność. Jak dziś będzie ok, to w weekend powiemy rodzicom, narazie trzymamy w tajemnicy i reszta rodziny, znajomi i w pracy dowiedzą się najszybciej w styczniu. Trzymajcie kciuki za dzisiejszą wizytę:) a ja trzymam kciuki za Was.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...