Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lucinde

Wakacje nad morzem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lucinde

Gdzie polecacie spędzić wakacje nad morzem? Interesuje mnie Sopot.... Czy ktos może byl i poleci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mrtst

Sopot jest super, ale ceny w Sopocie niskie nie sa. Nic w sumie dziwnego skoro jest uznawany za najbardizej luksusowa polska miejscowosc wypoczynkowa.

Osobiscie polecam albo Gdassk albo Wladyslawowo.W obu miejscowosciach mozna znalezc noclegi o wiele taniej. Sugeruje zajrzec sobie na przyklad na strone https://www.blueapart.pl gdzie jest wiele mieszkan na wynajem. I w cenie o wiele korzystniejsze niz hotele (szczegolnie jesli jedziecie w grupce).

Władysławowo jest wyjątkowo fajnie przygotowane turystycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Planujecie już wakacje na przyszły rok ? Ja w tym roku jeszcze byłam też nad polskim morzem, bo mała miała 3 lata. W przyszłym roku juz chcieliśmy z dzieckiem pojechać do Turcji, mąż i ja przegladaliśmy już oferty na https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagraniczne/Kraj:Turcja.htm . Myślicie że już 4-letnia dziewczynka może podróżować tak daleko, czy jeszcze jest za mała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lucinde, to pytasz o morze czy jednak Sopot? ;)
Byliśmy w wielu miejscach nad naszym morzem, ale akurat w Sopocie to byliśmy tylko na wycieczce, zwiedzić miasto i wytaplać się w Parku Wodnym :). A wakacjowaliśmy wtedy niedaleko na Wyspie Sobieszewskiej :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...