Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe mamusie 2019 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Trzymamy Mika kciuki za wizytę.
Witamy tez nowe mamusie :) MamaAniolka bardzo duzo przeszliscie - teraz data nie jest obojetna...mocno trzymam kciuki!
Anusiak dobre wiesci :) kochana drugi dzien kroplowek i czopkow i taki postep...brawo Ty - czekamy teraz na same dobre wieści!!!! (uściskałabym Cie teraz). :D
Natala fajnie że jest darmowy. 300zł piechtą nie chodzi przeciez!
Dzisiaj miałam dziwny brązowy śluz, takie niteczki brązowe. Leżę i odpoczywam - zobaczymy jak sie powtorzy skontaktuje się z moim gin.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ehcppzemr.png

Odnośnik do komentarza

MamaAniolkaOlka Dziękuję, Tobie rowniez gratuluję i wierze, ze wszystko bedzie dobrze. Oluś nad Wami czuwa.
Ja nie potrafie narazie cieszyc się ciążą. Analizuje kazdy ból, kazde ukłucie.
Wlasciwie to jestem prawie na tym samym etapie co Ty (dp 23.06). Kaline stracilam w 13tc 18 grudnia zeszlego roku. Dla mnie informacja ze serduszko przestalo bić sprawiła że rozpadlam sie na milion kawałków wiec nawet nie jestem w stanie wyobrazic sobie co Ty musisz czuc. Mam nadzieje, ze nasze dzieciaczki tam z góry na Nas patrzą i strzegą nasze brzuszkowe maluszki.

https://www.suwaczki.com/tickers/uannflw1a6ugzswl.png
Przerwane oczekiwanie....
08.2017 (*)
12.2017 (*)

Odnośnik do komentarza

Magdziaska Witaj :) super że jest nas coraz wiecej .
turkusowa piękne zdjecia :D
Izu88 trzymam kciuki .
Mika1 zrezygnowałas z wczesniejszej wizyty? czyli masz wizyte dzien po mnie :) gonimy sie z tymi datami hehe .A ja sie zaczełam zastanawiac czy zrobic bete 3 rax przed wizyta ale nie wiem czy to ma sens .
Dzisiaj mój kalendarz ciaży wskazuje 7t0d :D
Dziewczyny od kiedy zaczełyscie miec mdłosci ? pytam bo nie mam na razie tej dologliwosci i mam nadzieje ze mnie to ominie ;)

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018,13.11.19[*]

Leczenie immunoligiczne -Łodz On.teratozoospermia2%3%9%:) ,DFI20%

Odnośnik do komentarza

Ewelina26 koniecznie zrob suwaczek. Zawsze fajnie spojrzec ktora na jakim etapie jest. A lakarz kazal ci robic bete? Moze cie omina mdlosci. Ja w pierwszej ciazy nie mialam. W sumie nic mi nie dolegalo po za komplikacjami do 13 tc. Ale za to w tej zaczely sie nudnosci juz w 4 tyg. Zaraz w terminie spodziewanej miesiaczki. I trwaly do 8 tygodnia. Swoja droga chyba gdyby nie te nudnosci to bym testu dlugo jeszcze nie zrobila bo cykle mialam bardzo rozne z uwagi na ciagle jeszcze karmienie. Ale jestem juz coraz blizej odstawienia bo zostalo jedno nocne karmienie.
A ja wizyte mam juz jutro. Az sie doczekac nie moge zeby zobaczyc na ekarnie usg taki obrazek jak u turkusowej :D

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0agqr5vtbw.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv4z17qgv3lqwu.png

Odnośnik do komentarza

Natala137 własnie nie bardzo wiem jak sobie ustawić suwaczek .Mile widziana mała instrukcja;).Lekarz kazał mi zrobic bete 2x i potem umówic sie na wizyte .Ostatnia bete robilam 2.11 a wizyte mam 13.11 troche czasu upłynie i zastanawiam sie czy nie bedzie chcial swieżych wynikow .Powodzenia na jutrzejszej wizycie :D
Mdłosci to jeszcze jakos bym przeżyla ale wymioty to dla mnie tragedia ,zawsze sie jakos bałam a słyszalam ze przy porodzie czesto sie wymiotuje .Kurde cieżko to sobie wyobrazic taki bol a tu jeszcze wymioty ,masakra :/

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018,13.11.19[*]

Leczenie immunoligiczne -Łodz On.teratozoospermia2%3%9%:) ,DFI20%

Odnośnik do komentarza
Gość Dziub dzib

Witajcie ;). Mam termin na 6 czerwca. Od 5 tygodnia wymiotuje od rana do późnego wieczora . Jestem słaba, leżę w łóżku. Czy któraś z Was też tak ciężko przechodzi swoją pierwszą ciąże? Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...