Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość justyhna

trądzik niemowlęcy czy skaza białkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justyhna

Witam, mojemu synkowi gdzieś po skończeniu 2 tyg życia wyszły krostki na buzi. Położna powiedziała że to trądzik i że niektóre dzieci po prostu tak mają. Około pierwszego miesiąca krostki pojawiły się też na rączkach, torsie, brzuszku mniej, plecach i na boczkach pod pachami. Karmię piersią. Myłam go w krochmalu, nadmanganianie potasu, ale zadziałało to tylko tak że skóra się wysuszyła, krosty nie znikły. Nie wprowadzałam nic nowego do swojej diety, a też nie jem rzeczy mocno alergizujacych typu czekolada czy orzechy. Co to może być bo już nie mam pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasiaopole

I co wiesz może co to może być, moja córka ma też ale nie tak dużo i u nas też było powiedziane że trądzik niemowlęcy, zaznaczam że nie karmię piersią tylko bebilon 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gertia

Najlepiej wybrać się do dermatologa dziecięcego jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam wybrać się do https://www.dermaderm.pl/ Tam spotkacie się z profesjonalną pomocą od doświadczonego specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natka

Justyhna i co u Was wyszło? Mój synuś ma to samo i położna też mówi, że to trądzik, ale u nas jest jeszcze niespokojny sen, wiercenie się, kręceniem główką na lewo i prawo, okropnymi bólami brzucha, ogólnie całodziennym marudzeniem i ulewaniem. Czy to może być skaza? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...