Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
MarSed27

Co skuteczniejsze, Ovarin, Inofrem, Infolik?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Dziewczyny!
Czy któraś z Was stosuje bądź stosowała któreś z tych suplementów i sprawił on, że ujrzalyscie upragnione II kreseczki?
Jeśli tak to jak długo go stosowałyscie i co najważniejsze - który z nich wg Was najlepszy?
Mi Lekarz zalecił brać Ovarin (2 tabletki dziennie) zaczynam zaraz 3 opakowanie i widzę jakieś już efekty (mniejsze owłosienie, w miarę regularny okres - a to już sukces bo wcześniej bez wspomagaczy nie miałam na co liczyć). Dzięki serdeczne za wszystkie rady, odpowiedzi itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj MarSed27
Starałam sie o dziecko prawie rok chociaż nie mamy z mężem żadnych problemów, badania ok. Stosowalam Ovarin przez 2 cykle i jedyne co zauważyłam to MEGA bolace piersi i odstawiłam a zaczęłam pić Inofem 2 saszetki i w 2 CYKLU sie UDAŁO!!naprawdę polecam!!
warto też dołączyć Castagnus 2tabl. (ziołowe tabl.na owulacje i nie tylko, ma dużo zalet, przeczytaj ulotke na inernecie) i Olej z wiesiołka (4-6tabl od 1dnia cyklu do owulacji) i pić herbatke z siemie lniane na śluz i TO wszystko zadziałało!
Po Inofem 1 cykl nic nie zauważyłam tylko wysypana na twarzy i częste niestety rozwolnienia, a w 2 cyklu cera super, żołądkowo ok i PIĘKNY śluz płodny i wtedy do dzieła! Polecam też testy owulacyjne bo w 2 cyklu też używałam
Powodzenia dla Ciebie;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedz, ostatnio tutaj nie zaglądałam dlatego Tez odpisuje dopiero teraz. Otóż u mnie wygląda sprawa tak, że brałam do tej pory Ovarin i póki co nie przyniósł żadnych pozytywnych skutków. Od dziś zaczynam kuracje Inofem i zobaczymy co z tego wyniknie. Biorę również Clostlbegyt na owulacje. Trzymaj kciuki Kochana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pistacja88

Ja stosowałam inofem oraz komputer cyklu myway do dokładnego określania dni płodnych oraz do sprawdzania poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Symfolik jest tańszy. Prawie rok starań ... Od czasu Kiedy zalecił mi go lekarz(mam pco) czyli od połowy sierpnia(2 saszetki) to w listopadzie dowiedziałam się,że jestem w ciąży.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Solo90

Ja stosowałam inofem oraz tester owulacji afrodyta. Dzisiaj mam roczne dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cceccylka

W moim przypadku sprawdził się w 100% Ovarin. Nic innego nie brałam, tylko to i zalecona przez lekarza dieta i zdrowy tryb zycia, wysypianie się, spacety i spadek wagi , zaszłam w ciąże po 4 misiącach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasiulekk

brałam Ovarin ale tez stosowałam odpowiednia dietę by wyregulowac hormony, tu macie spoko u nich na stronce rozpisane wszystko -ovarin.pl/dietetyk-radzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natka230

Ja korzystałam z komputera cyklu myway i przyjmowałam inofem. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kalinka78

Też brałam Ovarin, nie zaszkodzi na pewno. Dobry suplement , wyregulowałam hormony i udało się zajśc w ciąże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula460

Mojej siostrze lekarz zaproponowała żel prefert vaginal, wspomagał zapłodnienie i udało się jej zajść w ciąże po 4 cyklach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed pierwszą ciążą piłam kilka miesięcy inofem i jak przestałam pić to się udało chyba po dwóch miesiącach A teraz przez pół roku bram Ovarin i też jak mi się skończył to po miesiącu zaszlam w ciążę :-) Także to mój sposób: przerwac branie tych specyfików i brać tylko kwas foliowy :D

Marzenia są po to by je spełniać :-)
M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ksztopciowna

Hej,
Czyli polecasz branie do momentu starania się, a potem już zero? :)
Czytam Wasze odpowiedzi i widzę, że chyba nie ma zbytniej różnicy między Ovarin a Inofrem?

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość soporopo

W poprzedniej ciązy po 2 cyklach się udało, przed samymi staranami brałam mamadha premium prze zjakieś 3 miesiące żeby się jak najlepiej przygotowac, lekarz mi mowil że witamina D wspomaga płodność w a moich witaminach jest aż 2000 jednotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natasza333

Moja gine jak starałam się o dziecko mówiła że najlepszy jest spontaniczny seks a poza tym fajnie jest również wiedzieć co nie co o swoim cyklu. Ja zainwestowałam w komputer cyklu myway i śledziłam owulację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja może i nie jestem jeszcze w ciąży, ale też staram się krótko - za to po Myofolicu poprawiły mi się badania, więc jestem pełna nadziei :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GośćK

Hej 🙂

Biorę Ovarin od kilku dni.. Od 3 dni spóźnia mi się miesiączka. Wcześniej się to nie zdarzało, zawsze regularne cykle. Czy to możliwe, że tabletki wywołują opóźnienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Senia

ja brałam prefert vaginal dopochwowo i udało się 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arabka

Dla mnie skuteczny okazał się Ovarin, brałam kilka miesiecy, badania wyszły ok, hormony wróciły do normy i udało się i mnie zajśc w ciążę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...