Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2019


Gość marzenka91

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w tym samym i byłam pytac u ginekologa który jest tam w przychodni powiedziała że nie mam się martwić bo jest przyrost ale zadzwoniłam do tego ginekologa u którego byłam i powiedział że za mały bo powinno być ok 1000 jakoś ale mam czekać czas pokaże 19.09 mam wizytę póki nie ma krwawienia ani plamienia mam mieć nadzieję że się rozkręci ale ja już nie mam wiary....

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65g0i24d96d.png
Victoria 10.11.2013
Pola 08.11.2015
Aniołek 27.01.2018(*)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom. Powiem Wam szczerze, ze trochę zaczynam się stresowac, jak czytam wasze posty, ale to silniejsze ode mnie. Ja ostatnia miesiączkę miałam 13 sierpnia i już dwa dni przed spodziewana kolejna zrobiłam test i wyszły w kreski. W przeciągu paru dni powtarzałam test jeszcze 3 razy - za każdym razem pozytywny. Mam umówiona wizytę u ginekologa na 21 września i już nie mogę się doczekać. Bety nie robiłam, bo chyba zbyt dużo nerwow by mnie to kosztowało.. powodzenia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Marzenko faktycznie to nienapawa optymizmem. I jak najbardziej ciebie rozumiem. Ale wierz mi ze cuda sie zdarzaja. I trzeba miec iakierke nadziei. My z niemezem nie poeinnismy wg nauki i lekarzy miec dzieci. Wyniki byly na tyle zle ze lekarz powiedzial ze bez inseminacji to tylko cud moze sprawic ze zajde w ciaze. I jqk widac u nas juz drugi taki cud . Nawet jak tracilam nadzieje to jakas iskierka byla. Zycze ci zebys ze spokojem poczekala do badania.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny! Gratuluje wszystkim, ktore spodziewaja sie maluszka ;) jestem nowa na forum I nie przegladalam wszystkich odpowiedzi bo troche tego jest, natomiast chcialam sie z Wami zintegrowac bo fajnie jest pogadac z kims, kto przechodzi przez to samo ;) szczeglnie ze ja powiedzialam o ciazy tylko rodzicom I rodzenstwu bo chcialabym poczekac na ierwsze usg, to moja piewsza ciaza. ;) jak Wy sie czujecie?

Odnośnik do komentarza

Joanna ja 6 tc. Ale u mnie dopiero od tygodnia jakiekolwiek objawy. Wcześniej tylko spac nie moglam i czasami lekko zemdlilo. Co do wymiotow to niestety ja poprzednia ciaze bardzo na nie narzekalam. Przez pierwsze miesiace schudlam chyba 7 kg. Dosłownie po wszystkim mnie mdlilo. Trzymalo mnoe niestety pol ciazy. Ale potem naszczescie przeszlo. Pisza zezazwyczaj trzyma do 12 tc.
Faktem jest tez ze ja nie mam czasu na chorowanie. Ile moge to odpoczywam ale jednak rodzina trzeba sie zajac.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

no tak ja sie ma obowiazki to trzeba sie zebrac. ja pracuje tylko rano I wieczorem na szczescie bo spie I w nocy i za dnia ;) wczoraj wzielam ksiazke do reki a za sekunde juz spalam. mieszkam w Anglii i tu jest tak ze idzisz do swojej przychodni, wypisujesz taka ankiete, kiedy ostatnia miesiaczka itp i tak zwana midwife do mnie zadzwoni 10-12 tyg ciazy i dopiero wtedy ginekolog i lekarz co jest troche slabe bo ja bym chciala szybciej. na szczescie jest internet i mozna sporo informacji tu znalezc.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. No ja sie z wami zegnam :( dzis zaczelam krwawic. Dla zasady powtorzylam dzis bete i spadla do 340.
Napisalam do lekarza, zeby sie umowic po krwawieniu czy wszytsko ok.
Tak mialo byc. Juz sie z tym pogodzilam. Trudno.

Wam wszytskim zycze malo stresu, samych dobrych wiadomosci od waszych lekarzy prowadzacych i szybkiego i latwego finiszu w maju.
Pozdrawiam was cieplo

Odnośnik do komentarza

Omg, strasznie ci współczuję Jamajka. Nie trać nadziej bo ona umiera ostatnia.
Czy przed krwawieniem miałaś inne objawy np. Ból brzucha? Tak się obawiam, że u mnie może być podobna historia... Stąd moje dociskanie o Twoje samopoczucie.
Jutro idę na Betę bo ginekolog mnie skierował.
P.s Jamajka Pamiętaj też że Twoja osoba jest tu mile widziana

http://fajnamama.pl/suwaczki/bkx4qsj.png

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Jamajka i Marzenka bardzo mi przykro....
Kochane jak mnie mdli...masakra jakaś!
Przez caly dzień. Współczuję tym dziewczynom które wymiotuja...
Ja jak nie piłam herbat w ogole tak dzisiaj pije 3 z imbirem bez cukru. Kawe dzisiaj rano wylalam do zlewu wzięłam dwa lyki u już nie mogłam... ja juz chcę 13tydzień tej ciąży...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...