Skocz do zawartości
Forum

2 negatywne testy a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny. Może tktoras z was miała podobna sytuację a mianowicie... Jestem pół roku po drugiej cesarce. Okres spóźnia mi się już tydzień. Pierwszego dnia w którym miała być miesiączka miałam leciutkie plamienia widoczne tylko na papierze i tyle. Zrobiłam test- negatywny. 4 dnia powtórzyłam i również negatywny. Dodam że pobolewa mnie brzuch tak jak zawsze przed okresem jednak teraz mam tylko plamienia i to widoczne tylko podczas toalety. Czy to możliwe żebym była w ciąży a dwa testy tego nie wykazały? Może któraś z Was miała podobnie? Mam nadzieję że testy mówią prawdę, bo nie wiem co to by było gdybym jednak była w ciąży :(

Odnośnik do komentarza

A to nie jest tak że jak się kp to wtedy okresu nie ma ..
Pierwsze słyszę że To jak się rodzi ma wpływ na okresy .
Mam za sobą oba porody .
Nie kp i okresy mam i miałam normalne+/-po 50 dniach od porodu.
Może zrób betę (dla spokoju)
Mnie gin nastawil ze od cc na zajście w ciążę powinnam czekać 2 lata
Ale dla pocieszenia moja przyjaciółka zaszła w ciążę jak jej syn miał 3 msc i wszystko ok .
Donosila

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zrobiłam trzeci test, elektroniczny podobno najbardziej dokładny. Wynik- negatywny. Umówiłam się na wizytę do gina prywatnie jutro po południu. Okaże się... Boję się ponieważ moje poprzednie ciążę były trudne. Pierwsza skończyła się porodem w 31 Tc a druga donoszona ale lezakowanie od 28 Tc Bk szyjka zaczęła się skracac. Obie moje ciążę były planowane i zawsze jak robiłam Test to wychodził pozytywny kiedy byłam a kiedy nie był negatywny. A robiłam w każdym cyklu nawet przed dniem spodziewanej@. Dlatego teraz zastanawiam się czy trzy testy byłyby negatywne gdybym była w ciąży...

Odnośnik do komentarza

Może i sposób porodu nie ma wpływu na długości okresów, ale myślę że to że minęło od porodu dopiero pół roku na pewno może mieć. Czy karmisz naturalnie? Wahania hormonów od kp też mają swoje w udziale, szczególnie jeśli zaczynasz przechodzić na karmienie mieszane. Tydzień spóźnienia okresu to jeszcze nie tak długo. Zamiast do lekarza, ja bym najpierw zrobiła betę - byłoby szybciej i pewniej, bo lekarz nawet na USG teraz pewnie nic nie zobaczy ani w jedną ani w drugą stronę.

Skoro obawiasz się ciąży to czemu nie stosujecie zabezpieczenia? I absolutnie kp nie jest sposobem na zabezpieczenie, można bez problemu zajść w ciążę nawet w pierwszych miesiącach kp, nawet nie wiedząc że już zaczęły się owulacje.

https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyerr760asd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

Odnośnik do komentarza

Nie karmie piersią. Zabezpieczamy sie- używamy prezerwatyw. Ale w ostatnią miesiączkę--1 dnia kochalismy się bez zapezpieczenia i do końca... Wiem że to że nie jest pewne że w okres nie zajde w ciążę ale wcześniej przed poprzednimi ciążami też tak robiliśmy i nigdy nic nie było... A poza tym myślę że na Usg byłoby już coś widać, przynajmniej sam pecherzyk gdybym była w ciąży. Bo byłby to jakiś 5 Tc. A poprzednie na Usg widziałam już w 4 tc

Odnośnik do komentarza
Gość Mama czwórki

Witaj takie plemienia mogą być objawem opozniajacej się miesiączki skoro testy wyszły negatywnie to prawdopodobnie ciazy nie ma ale za kilka dni powtórz je jeszcze ja miałam podobną sytuację ale ja w ciążę chciałam zajść

Odnośnik do komentarza
Gość Mama czwórki

Witaj takie plemienia mogą być objawem opozniajacej się miesiączki skoro testy wyszły negatywnie to prawdopodobnie ciazy nie ma ale za kilka dni powtórz je jeszcze ja miałam podobną sytuację ale ja w ciążę chciałam zajść

Odnośnik do komentarza
Gość Mama czwórki

Witaj takie plemienia mogą być objawem opozniajacej się miesiączki skoro testy wyszły negatywnie to prawdopodobnie ciazy nie ma ale za kilka dni powtórz je jeszcze ja miałam podobną sytuację ale ja w ciążę chciałam zajść

Odnośnik do komentarza
Gość Mama czwórki

Witaj takie plemienia mogą być objawem opozniajacej się miesiączki skoro testy wyszły negatywnie to prawdopodobnie ciazy nie ma ale za kilka dni powtórz je jeszcze ja miałam podobną sytuację ale ja w ciążę chciałam zajść

Odnośnik do komentarza
Gość Mama czwórki

Witaj takie plemienia mogą być objawem opozniajacej się miesiączki skoro testy wyszły negatywnie to prawdopodobnie ciazy nie ma ale za kilka dni powtórz je jeszcze ja miałam podobną sytuację ale ja w ciążę chciałam zajść ,

Odnośnik do komentarza
Gość Mama czwórki

Witaj takie plemienia mogą być objawem opozniajacej się miesiączki skoro testy wyszły negatywnie to prawdopodobnie ciazy nie ma ale za kilka dni powtórz je jeszcze ja miałam podobną sytuację ale ja w ciążę chciałam zajść ,

Odnośnik do komentarza
Gość Mama czwórki

Witaj takie plamienia mogą być objawem opozniajacej się miesiączki skoro testy wyszły negatywne to prawdopodobnie ciazy nie ma ale za kilka dni powtórz je jeszcze raz ja miałam podobną sytuacje ale ja w ciążę chciałam zajść

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...