Skocz do zawartości
Forum

Ciąża czy to normalne


Rekomendowane odpowiedzi

Starałam się z moim narzeczonym o dziecko półtora roku. Ostatnia miesiączkę miałam 5 maja 2018 roku. Jakiś czas temu zrobiłam test ciążowy który wyszedł pozytywny później drugi i po paru dniach kolejny. Byłam u lekarza, który powiedział, że macica jest powiększona. Robiąc usg powiedział że widzi coś ale jest malutkie żeby co kolejek stwierdził. Kazał przyjść za 2 tygodnie czyli 25 czerwca idę ma kolejne usg. Okresy ogólnie mam nieregularne. Na usg byłam według OM w 6 tygodniu. Czy to możliwe że jeszcze nie było widać zarodka. W którym tygodniu u was było widać już coś i słychać bicie serduszka? Trochę się martwię troche czasu się staraliśmy i nie chce żeby coś było nie tak. Czy to możliwe że na tym etapie tak malutko widać czy po dwóch tygodniach będzie widać coś więcej? Dziękuję za odpowiedź.

monthly_2018_06/ciaza-czy-to-normalne_67941.jpg

monthly_2018_06/ciaza-czy-to-normalne_67942.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinka25

W 6tyg raczej już widać zarodek nawet z bijącym sercem, ale ciąza może być młodsza dlatego pęcherzyk ciążowy jest ledwo widoczny, nawet jeśli cos jest nie tak i ciaza nie rozwija się prawidłowo bo tak tez może byc to nie masz na to wpływu, pozostaje czekac i mieć nadzieje. Pomaga pozytywne nastawienie ze dzidzi na pewno tam jest.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, skoro cykle masz nieregularne to bardzo możliwe że ciąża jest jeszcze bardzo wczesna i dlatego nie było widać zarodka. A testy ciążowe potrafią wykryć wzrost hormonu już 6 dni po zapłodnieniu więc dość wcześnie. Powiększona macica wskazuje że coś tam w środku się dzieje. Czekaj spokojnie do następnego USG, bo stres na pewno niczemu nie pomoże.

https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyerr760asd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...