Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agatamagda

ja mam wozek z firmy tako to polska firma z czestochowy. wozek mi bardzo pasowal bo mial super kola idealne na las a u mnie wokol lasy. gondola duza i spacerowka tez. gondole dokupie nowa. bo nie sadzialam ze bede miec 3 dzieciatko i ostatnio sypial w niej moj kot...

Odnośnik do komentarza
Gość MamaRobercika11

Jomiśka możesz poszukać czegoś taniego na allegro, bo każdy ma inne wyobrażenia taniego wózka, dla jednych 500 to mało, a 1000 za dużo a dla innych te 500 to jest już dużo. A jeszcze ktoś inny powie Ci że Twój wozek za tysiąc co dla Ciebie to było maksimum to że jest tani badziewny itp. i że jego dziecko to ma za 5tys.
Ja Ci proponuje popatrzeć na allegro, albo też poszukać czegoś używanego w dobrym stanie. Gondola jest wózkiem na pierwsze pół roku tak do 9 mies a jeszcze jak ktoś mało używa to już wogóle więc według mnie nie warto na nią wydawać milionów tylko lepiej inwestować potem w spacerówkę. Ja np. nie mam problemu by moje dziecie jeździło w używanym wózku choć stać mnie na nowy, ale jak trafi się okazja że będzie w moim guście to czemu nie. Odradzam Ci na pewno wozki 3 w 1 i 2 w 1, nosidełka nie nadaja się na fotelik szczególnie jak ktoś dużo jeździ. choć wsumie zależy na jaki model trafisz ja ze swojego bylam zawiedziona, podobal mi się tylko na obrazku i potem jak kupowałam a jak syn się urodzil to od razu zadowolenie opadlo i kupowałam nowy wozek i fotelik

Odnośnik do komentarza

Jomiska ja mam wózek adamex barletta i z doświadczenia powiem Ci że nie inwestowałabym w wózki 3w1 czy 2w1. Pomimo że z tego modelu byłam zadowolona to mój syn w gondoli jeździł pół roku, w spacerówce ok 8 miesięcy i zmieniliśmy na parasolkę która jest beznadziejna... Gdybym miała tą wiedzę co teraz to kupiłabym używaną gondolę i zainwestowała w dobrą spacerówkę.. znajomi mają jole (czy jakoś tak) i są zadowoleni.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem38u696l30qqx1.png
url=https://www.suwaczki.com/]https://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jb3d8zpun.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja mam zamiar kupić właśnie wózek 3w1 używany jeśli znajdę dobrą okazję. Moja siostra w zeszłym roku kupiła bebetto vulcano 3w1 i jest zadowolona używa spacerówki a dodatkowo dokupila sobie wygodną i dobrze składana parasole aby mieć na wyjazdy i jeździ sobie ona w aucie cały czas.
A o do pozostałych gadżetów dla dzidzi ja wczoraj robiłam poszukiwania łóżeczka z opcją tapczaniku później oraz łóżeczka turystycznego na wyjazdy (choćby do rodziców)

Odnośnik do komentarza

Tak to jest dokładny adres strony

Dziewczyny tez tak macie ze wieczorem dokucza wam brzuch albo rano po przebudzeniu ? Mnie praktycznie zawsze jak się kładę wieczorem go czuje a ostatnio mnie kłuje po prawej albo lewej stronie lub w okolicach pępka , dzisiaj rano mnie zabolało koło pępka ze się wyprostować nie mogłam , miałam tak już wcześniej i z dzidzia Ok może więcej magnezu brać ? Ile tabletek bierzecie ?;)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero pierwsza wizyte u poloznej mam w poniedzialek (10+2) na razie biore tylko kwas foliowy i witamine D3+K.
Stwierdzilam ze z witaminami tez mozna przesadzic. Dopiero po badaniach chce sie ewentualnie suplementowac.
Dla mnie mieszkajacej za granica Polska to zakupowy szal. Ale jeszcze nic nic nie kupuje. Czekam na wiadomosc o plci, chyba, po prostu za duzo bym kupila ;p
Ale powiem Wam ze jestem w szoku ze jest tak malo sklepow z ubrankami dla noworodkow. Moja ciocia urodzila wczesniaki i tyko w h&m i smyku znalazlam ubranka w rozmiarze 50. O mniejszych to w ogole nie ma co marzyc..

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza
Gość agata magda

ja biore zelazo, bo mam zazwyczaj niedobory i u mnie stany anemiczne to norma. biore duzo dawke a hemoglobina i hematokryt na niskim poziomie. tak wec na pewno brac bede do konca. foliowy kwas i na razie to tyle czasami suplement na 2 trymestr. nie zawsze. jestem po morfologii, elektrolity tez sobie zbadalam sod i potas bo mialam w poprzedniej ciazy niedobory i serce mi przez to mialam atak tachokardii. co do boli pepka to przeczytalam w jednej ksiazce ze jak sie jest w ciazy to z okolic pepka jedna zylka idzie w strone piersi zeby tedy szly skladniki do produkcji mleka a druga zylka idzie w dol w kierunku dzieckai,

Odnośnik do komentarza

Ja dostałam magnez jak powiedziałam ze miewałam bóle brzucha, ale jak czytałam to tez jest bardzo potrzebny w ciąży a teraz wyczytałam ze w drugim trymestrze jeszcze zwiększa się to zapotrzebowanie :)

Mi ogólnie morfologia już ostatnio poszła w dół , podejrzewam ze żelazo tez już niedługo będzie potrzebne :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...