Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Szym(2s1c)

Jak znaleźć dobrą nianię?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oszukana

chciałam się podzielić moim przykrym doświadczeniem z portalem niania.pl. Założyłam konto premium na 2 tyg (60 zl), po tym czasie bez mojej wiedzy ściągnięto mi z konta dodatkowo 180 zł (co dwa tygodnie przez 2 miesiące), uważajcie z tym portalem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym szukała na jakichś grupach studentek i studentów pedagogiki, fajni, młodzi z jeszcze dużą energią i chęcią do pracy, cena tez konkurencyjna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

Dziewczyny, czy miałyście okazję korzystać z www.helphoo.com? Wygląda, że można tam znaleźć sprawdzoną nianię bezpośrednio. Kontaktujesz się od razu z osobami zainteresowanymi. Wrzuciłam swoje ogłoszenie i dostałam dwie oferty. A najciekawsze jest to że jest za darmo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno wartościowe jest doświadczenie w tej pracy. Oczywiście, taka niania będzie się bardziej cenić, ale na bezpieczeństwie własnych dzieci, nigdy bym nie oszczędzała :) :) :) w każdym razie polecam Ci także poczytać opinie na jej temat, jak jest to możliwe. Naprawdę warto mieć pewność, kogo wpuszczamy do naszego domu :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...