Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
juana

Materac sprężynowy czy piankowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym kupić sobie nowy materac do sypialni.I tak stanęłam przed problemem. Mianowicie zastanawiam się czy lepszy będzie piankowy czy spręzynowy? Może ktoś kupował ostatnio i doradzi mi w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Silvinka

Oba materace w sumie są dobre. Sprężynowy może być doby jak i piankowy może być dobry. Wszystko zależy od tego jakiej firmy materac kupisz.Ze swojej strony polecam sembellę. Materace ich są porządne, poza tym wytwarzają je z pianki, która jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Poczytaj sobie o tym tutaj:
http://sembella.pl/wszystkie/bezpieczne-materace-sembella/

Aktualnie śpię na materacu od nich i osobiscie jestem z jakości bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam piankowy, jest mega wygodny. Używam od jakiegoś czasu. Materac dopasowuje się do Twojego ciała, nie odkształca się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można też pójść na swego rodzaju kompromis i postawienie na materac sprężynowy wyposażony w płyty z pianki poliuretanowej [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swój materac kupiłam w sklepie [reklama usunięta]. Jestem z niego bardzo zadowolona. Połonczenie pianki i sprężyn kieszeniowych jest najlepszym połonczeniem. Nawet mąż nie miał nic przeciwko kupnie właśnie tego materaca, a do tej pory nie był za kupnem nowych rzeczy i w dodatku w sklepach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malecka

Ja stawiam na piankowe ale z róznych rodzajów pianki najlepiej, taki kupiłam ostatnio dziecku, jako drugi materac  IDEO + Z Fiki Miki . Ma pianke lateksową i  poliuretanową typu HR i PUR  i jeszcze trojwarstwowy pokrowiec . Dwustronny.  Sama korzystam kiedy się da i kłade się na popołudniowe drzemki bo najlepiej sie w nim zasypia, mega wygoda wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...