Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anetkaiwiktor

Multilac i inne probiotyki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anetkaiwiktor

Witam, jestem po kuracji antybiotykowej i karmie piersia mojego 3 miesiecznego syna. Zastanawiam sie czy moge brac multilac ktory aktualnie mam w domu ? Mieszkam za granica gdzie nie mozna kupuc symbiotykow badz probiotykow w aptece i sluzba zdrowia nie wie za duzo na ten temat . Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anetkamamawiktorka

Czy ktos moglby sie podzielic ze mna ta informacja ? Jest ktos kto bral z powodzeniem multilac w czasie karmienia ? Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lukra

Również podaje mojej córce Multilac, lubię formę podania w kropelkach. Córka jest uczulona na laktozę, więc nie wszystkie tego typu produkty się nadają a Multilac jest bezpieczny dla takich osób J

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość postka

Skoro podajesz Multilac Baby (tak jak i my, sprawdza się), to podpowiem, że warto teraz zrobić sobie zapas, bo jest promocja – w dwupaku, drugie opakowanie kropelek wychodzi sporo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WIka

Czyli Multilac mogą stosować osoby skłonne do alergii? Od jakiego wieku podajesz Multilac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...