Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Patika

Cień drugiej kreski na teście ciążowym

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietki pomóżcie co mogą oznaczać takie testy . Dodam że mam nie regularne cykle i ze kreska nie ciemnieje testy robione w odrebie kilku dni

monthly_2018_01/cien-drugiej-kreski-na-tescie-ciazowym_64899.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Caro84

Jeden wyglada na dodatni. Na pozostałych nic nie widzę. Proponuje zrobić betę z krwi i się wszystko wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xyza

Jak dla mnie to testy wskazuja na ciaze. Ale tak jak wyzej zostalo napisane zrob bete z krwi i bedzie wszytko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Akemi

Albo odczekaj jeszcze z tydzień i zrób jeszcze jeden test.Mi w ostatniej ciąży dopiero po 3 tygodniach pokazało słabą 2 kreskę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też miałam cień kreski jak byłam w ciąży moim zdaniem widać na dwóch lekki cień. Jak nie byłam w ciąży nigdy mi nawet cienia nie pokazało. Kreska jest lekka bo pewnie jest przed miesiączka albo wczesna ciąża. Zrób betę hcg z krwi i już powinna wykazać ciąże jeśli jest

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Domka098

U mnie wszystkie testy negatywne (trochę ich było i zgodnie z instrukcją wcale nie za wcześnie robione) a ciąża jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy ktoś mi pomoże w od czytaniu wyniku testu ciążowego? Jest albo wydaje mi się że jest tam mikry ślad 2 kreski. Test strumieniowy zrobiony 1 dnia spodziewanej @. Test był robiony po południu.

monthly_2019_05/cien-drugiej-kreski-na-tescie-ciazowym_74725.jpg

monthly_2019_05/cien-drugiej-kreski-na-tescie-ciazowym_74726.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natkaa_8731

Hej dziewczyny. Potrzebuje komus sie wygadac bo zwariuje. Otoz staramy sie o dzidzie i od czasu owulacji pobolewa mnie brzuchbtak jakby na @ . Piersi tak jakbym od srodka czula, klucie w lewym jajniku i krzyzu. Jestem nerwowa. Dodam , ze w ciazy bylam 8 miesiecy temu , ale jajo plodowe okazalo sie puste :( Wiec znow sie nakrecam , ze sie udalo. Nigdy brzuch mnie nie bolal po owu..w trakcie owszem ,ale nie tak dlugo po. Do okresu 9 dni..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Nadzieja, jakiś cień widać. Powiem tak, jeśli jesteś w ciąży to i tak czeka Cię egzamin z cierpliwości. Więc na spokojnie powtórz jutro test z porannego moczu, powinna już być wyrazniejsza kreska, choć czasem nawet dopiero po tygodniu się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Natka, podobnie jak nadzieji napisze Ci że musisz się uzbroić w cierpliwość. Takie bóle o niczym nie świadczą, może to być przygotowanie do okresu, a może być zagniezdzanie zarodka. Na dwoje babka wróżyła. Dopiero jak zrobisz za kilka dni test będziesz wiedzieć czy się udało. A potem znowu tygodnie niepewności czy będzie serduszko. Trzymam kciuki żeby tym razem się udało, ale póki co nie doszukuj się objawów. Bierz kwas foliowy i cierpliwie czekaj czy pojawi się @. Wiem że to trudne bo sama nieraz nakręcalam się że to już i dziesiątki testów w sumie zrobiłam, ale po kilku ciazach szczerze mogę Ci powiedzieć że cierpliwość naprawdę jest tu konieczna. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Przykro mi Nadzieja. To nie jest pocieszeniem ale niestety bardzo często takie ciążę się zdarzają i nieraz dziewczyny jak nie zrobią od razu testu to nie wiedzą nawet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam tak że w grudniu miałam dostać miesiączkę miałam wszystkie 1 tydzień przed tak jak zawsze objawy a nie dostałam zaczęłam robić w styczniu testy 2 x w tygodniu przez miesiąc i wychodziło że 1 kreska ciemna mocno a druga ledwo widoczna za każdym razem no i się okazało że jestem w ciązy jak poszłam do lekarza i zrobił USG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zosik

Mi to wygląda na cień cienia kreski fabrycznej. Kiedy robiłaś test? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...