Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
xPerełkax

Witaminy przed ciążą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majka223

Ja biorę oprócz kwasu foliowego, Naturell Omega-3 1000, lekarz mi powiedział, że dobrze wypływa na rozwój serca, mózgu i wzroku dziecka, kupiłam w aptece cena też dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maryskaa4

Ja biorę tylko kwas foliowy, ale w postaci aktywnego folianu, nie wiem do końca jak się to nazywa, ale chodzi mi o tą w 100% aktywną formę kwasu foliowego, Naturell folian, jest lepiej przyswajalny niż taki zwykły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kosmopolitanka

A co daje branie tych folianów? Czy to konieczne jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kilian

Są bardzo ważne, bo zapobiegają wadom rozwoju dziecka np. bardzo poważnej wadzie cewy nerwowej, ale nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kosmopolitanka

Nie wiedziałam o tym i na pewno wypytam lekarza na wizycie. A póki co kupiłam sobie ten folian, żeby spokojniej spać i nie zamartwiać się na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bexis

Mnie lekarz powiedział, żeby nie przesadzać z witaminami zwłaszcza jak nie łykało się ich wcześniej, a jak już to warto jest po prostu zrobić badania by dowiedzieć się o niedoborach, oprócz tego w staraniach warto jest zwrócić uwagę na składniki, które modulują min. śluz płodny- jako płyn ustrojowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nejmanka

Przede wszystkim zwróć uwagę czy w składzie jest kwas foliowy, kwasy dha, jod, czy wit D, wszystko to wpływa na prawidłowy rozwój dziecka i zapobiega poważnym wadom. [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...