Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ataga88

Ciąża po łyżeczkowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie czy któraś z Was zaszła w ciążę zaraz po łyżeczkowaniu? Moja ciąża obumarła w 8tc zabieg miałam 13 października, w obecnej chwili czekam na @ który mam dostać w czwartek... nie jestem pewna czy go dostane ponieważ kochałam się z partnerem po ustąpieniu plamienia po zabiegu( było to po owulacji ale nigdy nie wiadomo ).... boje się że nawet jeśli udało mi się od razu czy dam radę donosić i urodzić zdrowego bobasa. ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patkaap

Hej,
ja zaszłam w ciąże po zabiegu. Przed zabiegiem prosiłam też o to, aby lekarz zabezpieczył mi tkanki do badań genetycznych, bo chciałam poznać przyczynę. Decydowałaś się na jakieś badania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka 🙂 Też chciałabym wiedzieć czy się udało? Ja zabieg mialam 17 grudnia 2019. To byl 8tc. Wczoraj minely 3 tyg, wszystko od medycznej strony jest ok i po @ zaczynamy starania od nowa 🙂 pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8/1/2020 o 4:15 PM, Moniaaa33 napisał:

Hejka 🙂 Też chciałabym wiedzieć czy się udało? Ja zabieg mialam 17 grudnia 2019. To byl 8tc. Wczoraj minely 3 tyg, wszystko od medycznej strony jest ok i po @ zaczynamy starania od nowa 🙂 pozdrawiam 

Zaleca się 3 m-ce przerwy w zajściu w kolejną ciąże. Chodzi o wygojenie się i regenerację macicy w środku, a także o równowagę hormonalną, bo to szok dla organizmu ciąża - brak ciąży.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...