Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulisek

Refluks w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,

Jestem na początku ciąży, to moja druga ciąża.
Od 2 lat choruję na refluks, w tym roku niestety dosyć nasilony, wcześniej raczej sporadyczny i sezonowy. Brałam leki IPP na refluks, te silniejsze, na receptę. Zaszłam w ciążę więc odstawiłam i niestety objawy znów się nasiliły.
Czy któraś z Was ma podobny problem?
Zapraszam do dzielenia się doświadczeniami.. razem raźniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ana874

Hej, ja nie mam refluksa, ale miałam bardzo duże ilości żółci w żoładku, przez to jego bóle, wymioty a nawet omdlenia...Jestem w 7 tc i oczywiście jak się tylko dowiedziałam odstawiłam wszytskie leki, ale póki co wszytskiego dolegliwości zniknęły, może przez ciąże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, rozumiem ze miałaś te bóle przed ciążą?
Ja właśnie jestem w 6 tc. i boli mnie żołądek, mam mdłości. To niby typowe objawy ciążowe ale zastanawiam się czy to wlasnie nie od tej żołci - refluksu.
Jakie leki brałas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majka80

na refluks zastosowałam wszystkie rady zawarte w cudownej ksiazce Refluksiary. Wpiszcie w google refluksiara i na blogu wszystko znajdziecie. po trzech tygodniach czuje sie jak nowy czlowiek a bylam juz pewna ze nic mi nie pomoze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...