Skocz do zawartości
Forum

28 tc i skrócona szyjka macicy!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rodziłam raz Sn,i potem dwie cc,zdecydowanie lepiej znosiłam cięcia i szybciej dochodziłam do siebie.ale to pewnie indywidualna kwestia.po cc trzeba wstawać,żeby szybciej dojść do siebie,ale bez środków przeciwbólowych ciężko:)
Trzymam kciuki za karmienie,może nakładki silikonowe pomogą?
Ja wczoraj znowu miałam skurcze i bardzo boję się wizyty 22.02...

Odnośnik do komentarza

Karolina ja tez przeziębiona i coś zatoki zaczęłam czuć Wiec siedzę w opasce na głowie ;) żeby wygrzać
Alexia, może z tym wstawaniem nie będzie tak źle, moja koleżanka tydzień temu miała CC i wstała bez problemy i jeszcze przyleciała do mnie na patologię , będzie dobrze
Olandia , ja mam planowana cesarkę Wiec mam się bardzo nie bać ;)?

Odnośnik do komentarza

Ja już wczoraj powiedziałam,że bardzo życzyłabym sobie,żeby czas szybciej mijał,bo już mam ciąży dość..u mnie akurat nie choroba,ale wczoraj takie skurcze żołądka miałam,że ryczeć tylko.do tego ból pleców,spojenia,chodzę jak staruszka...wiecznie mam zatkany nos od kilku miesięcy i z oddechem kłopot.
Zazdroszczę wam,że u was jeszcze tylko troszkę..w czwartek mam wizytę to dowiem się co z moją szyjką. To sobie ponarzekałam:(
Alexia czekamy na wieści,ja zawsze z moimi żółtymi dziećmi ok. 10 dni byłam w szpitalu:)

Odnośnik do komentarza

Olandia i tak już jesteś w całkiem niezłym czasie jeszcze troszkę i może trochę odetchniesz choć ja myślałam, ze po 32 tc złapę oddech, a stresowałam się jeszcze bardziej ;)
Ja w piątek kończę 35tc, ale chce minimum 37tc skończony Wiec zaraz pewnie będę chciała do końca
Ja prócz twardnien nie miałam żadnych bóli, może ze trzy razy coś się pojawiło, oczywiście odrazu panikowałam choć być może były to więzadła .....
Dzis za to miałam w nocy kilka twardnien i uczucie obciążenia na dole, ale jakoś przeszło

A z miłych tematów, przyszedł nam wózek i nam się bardzo podoba jest super leciutki i szybko się składa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...