Skocz do zawartości
Forum

Jakie są szanse na ciąże? Proszę o odp


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niepewnaaga

Jest ze mnie 20 która podobno wyglada na 15 ;D
Dzięki dziewczyny, zdecydowanie humor mi się poprawił ze nie tylko mój chłopak uważa ze to niemożliwe i przez stres już zaczynam świrować. Ponowię test jutro rano i dam znać jak poszło :)

Odnośnik do komentarza
Gość niepewnaaga

Czesc dziewczyny! Ja już po trzecim teście i wyszedł... NEGATYWNY :) w nocy złapała mnie biegunka co zdarza mi się przed miesiączka, ale niestety 8 dni spóźnienia i ani widu ani słuchu :( Mam się czym martwić? Obliczylam i od możliwego zapłodnienia minęło już około 27 dni co daje prawie miesiąc. Czy wykonane trzy testy mogłyby się mylić? Z tego co czytałam na jakims portalu zdrowie abc gdzie wypowiadają się lekarze, trzy negatywne testy po takim czasie wykluczają ciążę. Jakie jest wasze zdanie, uspokoilam się ale nadal martwię się brakiem miesiączki.

Odnośnik do komentarza
Gość niepewnaaga

Dziękuję Ci za słowa wsparcia, zastanawiam się jeszcze nad cyklem bezowulacyjnym ale nie moge sobie przypomniec czy wystepowal u mnie śluz owulacyjny wlasnie chyba nie
Poczekam jeszcze troche i zobaczymy co z tego wyniknie :)

Odnośnik do komentarza

Możesz być spokojna, stres jest złym doradcą.. Mi miesiączka potrafi się spóźniac po 10 dni.. Cóż jak to lekarz powiedział "taki organizm, hormony szaleją".
Za to żeby było śmiesznie teraz ja zaczynam się obawiać, myślicie, że beta hcg była w 100% (18 dni po stosunku) ? Mam strasznie obolałe piersi od tygodnia, a do planowej miesiączki jeszcze 6 dni.. (termin 30.08.17)..zawsze pobolewaly mnie piersi przed @, ale nie z takim wyprzedzeniem.. Chyba zaczynam wariowac..

Odnośnik do komentarza
Gość niepewnaaga

Weronika dzieki za mile slowa :))

Lucja beta wskazuje na brak ciazy, ja w czasach licealnych miałam takie biegunki ze do szkoly po pare dni nie chodzilam
Nasxe mozgi sa chyba jakies przewrazliwione.... obie musimy wyluzowac i cierpliwie czekac

Odnośnik do komentarza

Łucja no przydałyby się jakieś tabsy :D

Niepewna na początku nie chciałam. Jak zrobiłam test i był negatywny to się z żalu popłakałam. Nieogarniam ogólnie sytuacji, ale będzie mi smutno trochę jeśli nie będę a jak będzie dzidziuś to będzie fajnie i niefajnie, bo jedyny problem leży w kwestii finansowej... Ale mamą mogłabym już być w sumie :)

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza
Gość niepewnaaga

Czyli Tobie tez spoznia sie okres? Trzymam mocno kciuki jak juz odbedzie sie badanie bedziesz wiedziala na 100% czego chcesz
Ja nie jestem gotowa na dziecko, dopiero zaczelam studia i nawet nie mam jeszcze pracy dlatego tak sie przejmowalam, ale trzy testy nke moga klamac :)

Lucja moze meliska by pomogla :D

Odnośnik do komentarza

~niepewnaaga
Czyli Tobie tez spoznia sie okres? Trzymam mocno kciuki jak juz odbedzie sie badanie bedziesz wiedziala na 100% czego chcesz
Ja nie jestem gotowa na dziecko, dopiero zaczelam studia i nawet nie mam jeszcze pracy dlatego tak sie przejmowalam, ale trzy testy nke moga klamac :)

Lucja moze meliska by pomogla :D

No spóźnia się minimalnie. My się nie zabezpieczamy. Z reguły jest to stosunek przerywany. Moja kuzynka tak zaszła więc zaczęłam nad tym rozmyślać.

Na pewno dam znać co i jak :)

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza
Gość niepewnaaga

No racja, ale okres nigdy nie spoznial mi sie ponad 5 dni, jeszcze mam jeden test w zapasie wykonam go rowno po miesiacu chociaz na 99% wiem ze wyjdzie negatywny :)
Wszystkie trzy musimy byc dobrej mysli :))
Czekam na wiadomosc po 14 ze zostaniesz szczęśliwą mamuśka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...