Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
elisssse37

Jestem w 7 tygodniu, nie śpię ani trochę, mam 1% siły, słąbo mi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, co mam zrobić i jak się ratować? Nie śpię od 2 tygodni, nawet minuty, ani w nocy ani w dzień, mam puls 120-140, serce rozdygotane, bardzo mi słabo i ledwo robię sobie herbatę, nie mam siły na najmniejsze czynności jak umycie zębów, itp, a najgorsze jest to, że nie usypiam w ogóle. Mam poty i omdlenia. Biorę persen, melatoninę, magnez i Acard. Nic nie pomaga. :-(((((((((((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zachęcam do stosowania diety ograniczającej produkty przetworzone przemysłowo na rzecz warzyw, owoców, kasz, białego sera i chudego, gotowanego mięsa. Spacer ciepła kąpiel szklanka mleka. Najważniejsze zmień lekarza albo poproś o komplet badań i kup ciśnieniomierz bo lekarz powinien sprawdzić czy to nie nadciśnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wciąż mnie trzyma to wszystko, dodatkowo bóle brzucha jak przy okresie i kręgosłupa, a w nocy mam duszności, jak tak będzie do jutra to może na SOR pojadę, ale nie mam sił się ubrać nawet. Mam niedoczynność tarczycy i do tej pory brałam Eutyroks 25 mg, a lekarka mi zleciła teraz badania by zmierzyć ilość, bo będzie trzeba zwiększyć powiedziała, ale wizyta dopiero 8 sierpnia, nie wiem czy na własną rekę nie zwiększę Eutyroksu, może to to mnie tak dobija...W poniedziałek jak siły dopiszą pójdę krew pobrać, w ty tygodniu nie miałam sił :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...